Ağrı belediyesinde çalışmayana yer yok

Çalışmayana zor gelen Başkan Yardımcısı.

18 Şubat 2015 Çarşamba 23:37
Ağrı belediyesinde çalışmayana yer yok

 Ağrı Belediyesinde yeni bir uygulama başlatan Başkan Yardımcısı Halef Keklik bazı kesimlerin hedefi olmaya başladı.


Belediyeden aldığımız bazı duyumlara göre Keklik uygulamaya koyduğu bazı yönetmelikle işe gelmeyen veya verilen görevleri hakkıyla yapmayan personelleri takibe aldı.

Bazı yer değişmelrin yaşandığı Belediyede bu tür aksamalara yol açan çalışanlar hakkında gerek disiplin gerekse yer değişimlerinin yapıldığı ve haklarında kuvuşturma açıldığı söyleniyor.

Vatandaşlar"Halef Keklik yıllarca BDP nin il Başkanlığını yaptı STK ve Halkla iç içe bir siyaset yürüttü şimdiye kadar hiç bir partili ayrımı yapmadan her kesimin sorunlarına eğildi ve bire bir muhattap oldu şimdide Başkan Yardımcılığ yapmaktadır.bizler ne zaman Belediyeye gitiysek bizi kapıda karşılıyor sorunlarınızı hemen karşılıyor"dediler

Belediye çalışanlarının bazıları "Halef Başkan kısa zamanda Belediyenin sorunlarına vakıf oldu artık kimin çalışıp çalışmadığını çok iyi biliyor yaptığı uygulamalar çok güzel çünkü biz çalışıyorduk onlar işe gelmiyorlardı tabiki başkanımızı hedef tahtası yapacaklar bazılarının neması  kesildi bizler Başkanımızın arkasındayız"dediler.

Sosyal medya üzerinde yapılan bu karalamaları sorduğumuz Keklik ben her zaman eleştiriye açığım ve verilmiyecek hesabım yoktur dedi 
www.agrininsesi.com

    Yorumlar

TÜMÜ Yazarlar
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
AĞRI İ. Ç. ÜNİVERSİTESİAĞRI MİLLİ EĞİTİM AĞRI VALİLİĞİ
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv