Ağrı Emniyet Müdürlüğünün amansız mücadelesi sonuç verdi

Ağrı Emniyet Müdürlüğünün  amansız mücadelesi sonuç verdi

Ağrı Emniyetinin başarılı çalışmaları neticesi çeşitli hırsızlık olaylarına karışmış 21 Kişi gözaltına alınarak cezaevine gönderildi.Ağrı Emniyet Müdürlüğünün hırsızlık olaylarına ait amansız mücadelesi netice verdi.


Ağrı da Hırsızlık çetesine yönelik ardarda gerçekleştirilen operasyonlar sonrasında bir çok hırsızlık olayına karışan 21 Kişi çaldıkları eşyaların bir bölümü ile beraber yakalanarak cezaevine gönderildi.

Ağrı merkez Leylekpınar, Gazi, Yavuz, Aşağı Küpkıran, Alpaslan, Anıt semtlerinde olan 6 hane, 8 işyeri ve müessese ile 3 otoparkta yaşanan hırsızlık olaylarına karışan 21 kişi tertip eden operasyonlarla yakalandı.

Ağrı Şehir Emniyet Müdürlünden edinilen bilgilere göre Ağrı Emniyet Müdürlüğü tarafından şehirde olan hırsızlık olaylarının aydınlatılması için yürütülen çalışmalar dahilinde çaldıkları malzemelerle gözaltına alınan 21 kişi gözaltına alınarak cezaevine gönderildi.

Ağrı'da son günlerde 17 hane, müessese ve işyerinde hırsızlık yapanlara yönelik Ağrı Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri tarafından yürütülen çalışmalarda, hırsızlar çaldıkları malzemelerle kıskıvrak yakalandılar.

Konu ile ilgili Emniyet Müdürlüğünden edinilen bilgilere göre, Leylekpınar, Gazi, Yavuz, Aşağı Küpkıran, Alpaslan, Anıt semtlerinde olan 6 hane, 8 işyeri ve müessese ile 3 otoparkta hırsızlık olaylarının yaşandığı belirtildi.


Bilgilendirmede, yaşanan hırsızlık olaylarının aydınlatılması için Hırsızlık Büro Amirliği tarafından yapılan çalışmalarda, M.A, M.Y, M.Ö, E.Y, A.Y, E.U, B.A, Ş.T, E.E.P, F.Ö, R.A, A.Y.B, İ.Ç, İ.B, İ.Y, K.K, D.K, Ö.D, M.K, A.T, K.D isimli şahıslar, olayın olduğu yer ve kuşkuluların kaçabilecekleri rotalarda yapılan kamera araştırması ve incelenmesi neticesinde saptayarak yakalandıkları belirtildi.

Gerçekleştirilen incelemelerde hırsızların çaldıkları malzemelerden 3 adet sıfır 105 ekran televizyon, 6 hilti, 5 delgi, 6 adet bisiklet, 17 torba kömür, 3 adet dört tekerlekli el arabası, bir adet tablet, 60 gram toz esrar ve çok sayıda malzeme ele geçirilerek sahiplerine teslim edildiği öğrenildi.

Gözaltına alınan 21 kuşkulunun ise çıkarıldıkları adli makamlarca gözaltına alınarak cezaevine gönderildikleri bilgisine erişildi

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2020, 23:02
banner184
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER