Ağrı HDP'de neden bu kadar sesiz

Aday adayları başvuruları bitti...

05 Mart 2015 Perşembe 14:32
Ağrı HDP'de neden bu kadar sesiz

 Genel seçimlere günler kala Ak partide başlayan aday adayları başvuruları gerek sayı ve gerekse adayların misyonlarının yakından takip edilidiği bu süreçte kamuoyu tarafından yakından takip ediliyordu.

Fakat HDP yetkililerinden ne bu konuyla ilgili ne aday adaylarının sayısı ve misyonları hakkında bir açıklama veya bilgi verilmiyor,başvurduğumuz bazı yetkililer sayı ve misyonları hakkında yakında açıklama yapılacağını söylediler ancak 5.03.2015 tarihinde bitecek olan bu başvurular neden açıklanmıyor merak ediliyor.

Yeni il yönetiminin bu konularda biraz duyarlı davranmaları ve bu partiye gönül vermiş seçmene kendilerini temsil edecek adayların bir an önce ziyaretlere başlaması ve  kamuoyuna kendilerini tanıtması gerekmekmektedir.

Vatandaşlar özellikle HDP nin ulusal bir  parti yönünde yürümesi açısından ilimizin sorunlarına vakıf adayların tercih edilmesi ve yıllarını bu halkın içinde  geçirmiş adaylara ihtiyaç olduğunu ve dışardan gelecek aday adaylarına itibar edilmeyeceğini belirttiler.

www.agrininsesi.com

    Yorumlar

TÜMÜ Yazarlar
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
AĞRI İ. Ç. ÜNİVERSİTESİAĞRI MİLLİ EĞİTİM AĞRI VALİLİĞİ
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv