Ağrılı Vatandaştan Efkan Ala ve Mehdi Eker’e Protesto

Efkan Ala, gazetecilere açıklama yaptıktan sonra aracına doğru yöneldiği sırada bir kişi kendisiyle konuşmaya başladı. İsmi öğrenilemeyen bu şahsın yaptığı konuşmalarda Ağrılı olduğunu dile getirdi., konuşmalardan anlaşıldığı kadarıyla bir bankadan çekmiş...

26 Haziran 2014 Perşembe 13:14
Ağrılı Vatandaştan Efkan Ala ve Mehdi Eker’e Protesto
Efkan Ala, gazetecilere açıklama yaptıktan sonra aracına doğru yöneldiği sırada bir kişi kendisiyle konuşmaya başladı.
İsmi öğrenilemeyen bu şahsın yaptığı konuşmalarda Ağrılı olduğunu dile getirdi., konuşmalardan anlaşıldığı kadarıyla bir bankadan çekmiş olduğu krediden dolayı zarar ettiğini ve 6 aydır evine gidemediğini söyledi. Ağrılı vatandaşımız Efkan Ala ile konuştuğu sırada Tarım Bakanı Mehdi Ekerde oraya geldi. Söz konusu şahıs, Mehdi Eker’i görünce, “İşte bizi mağdur eden Tarım Bakanıdır. Bizi perişan etti. Benim paramı verecek. 450 bin lira zarar etmişim. Benim çoluk çocuğumu perişan etti. Beni mağdur etti. Evim elimden gitti.” gibi ifadeler kullandı. Korumalar tarafından bakanlardan uzaklaştırılan şahıs, daha sonra bakanların çağırmasıyla yine yanlarına geldi.
Burada da Eker’e tepki gösteren Ağrılı vatandaş , Tarım Bakanı’na, “Beni kovalıyorsun ama beni kovaladın içeride. Çiftliğim iki senedir kapalı. Günde 50 kişi elimden ekmek yerdi. Şimdi mağdurum.” dedi. Eker’in ise “Doğru konuşmuyorsun” dediği duyuldu. Ardından, “50 senelik esnafım Orda bin kişi beni bekliyor.Ağrı da beni bin kişi bekliyor.çiftliğim elimden gitti.bu hükumet döneminde mağdur oldum.” diyen şahıs, bakanlığın aracına bindirildi. Ardından şehit babası olduğunu belirten bir başka kişi de yine Efkan Ala ile konuştu. Bu şahıs da yine bakanlık aracına bindirildi.
www.agrininsesi.com

    Yorumlar

Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
AĞRI İ. Ç. ÜNİVERSİTESİAĞRI MİLLİ EĞİTİM AĞRI VALİLİĞİ
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv