Alaettin ASLAN'dan Bayram Mesajı.

Türkiye Gazeteciler konfederasyonu yönetim kurulu üyesi,Doğu Anadolu Gazateciler Cemiyeti üyesi ve Ağrı Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Alaettin ASLAN , Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Alaettin ASLAN'dan Bayram Mesajı.

Büyük bir manevi huzurla idrak ettiğimiz rahmet ve mağfiret ayı Ramazan’ın ardından, mübarek bayram günlerine ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bayramlar, birlik ve beraberliğin pekiştiği, kardeşlik, dostluk, sevgi ve saygı duygularının paylaşıldığı, milli bütünleşmeyi sağlayan günlerdir. Başkan Aslan, "Maalesef dünyada ve ülkemizde yaşanan korona virüs salgını sebebiyle, bu bayram geçtiğimiz yıllardan biraz farklı olacak. Bu özel günlerin en önemli güzelliği olan büyüklerimizin ellerini öpemeyecek, küçüklerimizi kucaklayamayacak, akraba ve dostlarımızı ziyaret edemeyeceğiz.

Bu bayram Ailemizden, dostlarımızdan sevdiklerimizden uzak geçirdiğimiz Bir bayram belki birbirimizden uzağız ama gönüllerimiz daima bir kalacak Ne kadar uzak olsak da kalbimiz hep onların yanında olacak. Allah tüm inananlarla Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu bereketli bayramlar nasip etsin bundan sonraki bayramlar da bir arada olmak ümidiyle.

Ramazan Bayramınız kutlu olsun!

Alaettin ASLAN

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2020, 23:13
banner184
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER