ASKON’dan Ağrı Çıkartması.

ASKON genel Başkanı Orhan Aydın Ve Heyeti Ağrı’da

ASKON’dan Ağrı Çıkartması.


 
Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı ve beraberindeki heyet Ağrı’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Ağrı’ya gelen ASKON Genel Başkanı Orhan Aydın, Genel Başkan Yardımcısı Bekir Aydın, ASKON Yönetim Kurulu Üyesi Cihat Akın Arslan ile Yönetim Kurulu Üyesi ve Doğu Anadolu Bölge Koordinatörü Adem Batur, ASKON Ağrı İl Başkanı Melikşah Kökser ve il teşkilatı mensupları ile birlikte Ağrı’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. 

Ağrı Valiliği ile başlayan ziyaretler Ağrı Belediyesi ve AK Parti İl Başkanlığı ile devam etti. Ziyaretlerde ASKON Genel Merkezin Ağrı’da yapacağı Besi Tesisi ve Et Entegre Tesisi projeleri konuşuldu.

Vali Dr. Osman Varol’un ziyareti sırasındade ASKON Ağrı üyeleri Ağrı’ya yapacakları projeleri anlattı. Vali Varol tarım ve hayvancılığa olan ilgisinden söz ederek Ağrı’da bu anlamda yapmayı planladığı projeleri anlattı. Vali Osman Varol, makamında ağırladığı ASKON Genel Başkanı Orhan Aydın ve beraberindeki heyete Ağrı için yapmayı planladıkları projelerin kendisini memnun ettiğini dile getirerek ziyaretleri için teşekkür etti.


Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan’ın ziyaretinde ASKON Genel Merkezin Ağrı’da yapacağı Et Entegre Tesisini Belediye şirketi ile ortak olarak yapılması konusu konuşuldu. Belediye Başkanı Sayan, ziyarette bulunan ASKON heyetine teşekkür etti.

AK Parti İl Başkanı Abbas Aydın ziyaretinde ise ASKON olarak Ağrı’da yapılması planlanan projeler konuşuldu. Aydın, projelerin Ağrı için hayırlı olmasını dileyerek ASKON heyetine ziyaretlerinden memnun olduğunu belirtti.

Ağrı merkezde gerçekleştirilen ziyaretlerin ardından Doğubayazıt’a geçen heyet, burada bulunan İshak Paşa Sarayı’nı gezerek hatıra fotoğrafı çektirdi.
Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı ve beraberindeki heyetin Ağrı’ya gerçekleştirdikleri ziyaret, Savcı Sayan’ın verdiği akşam yemeği ile son buldu.
Haber: Demet Aydemir

banner184
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER