Atletizmde Ağrı Türkiye şampiyonu oldu..

Ağrılı Sporcular Türkiye Şampiyon Oldu Ağrılı sporcular Atletizm dalında tertip eden müsabakada Türkiye Şampiyonu oldu.

Atletizmde Ağrı Türkiye şampiyonu oldu..

Ağrılı Sporcular Türkiye Şampiyon Oldu Ağrılı sporcular Atletizm dalında tertip eden müsabakada Türkiye Şampiyonu oldu. Adana’da tertip eden U-18 Yerel Kros Ligi Türkiye Şampiyonasında mücadele eden Ağrı erkek atletizm takımı, takım halinde Türkiye şampiyon oldu.

Ağrı gençlik spor il müdürlüğüne bağlı Sporcu Eğitim Merkezinde spor hayatlarını sürdüren Ağrı erkek atletizm takımı başarılarına bir yenisini daha ilave etti.U-18 Yerel Kros Ligi Türkiye şampiyonası Adana’da gerçekleştirildi. Yapılan Türkiye şampiyonası müsabakasına  18 takımdan 90 sporcu mücadele etti. Müsabakalarda; Ali Demir, Oktay Boztepe, Rojhat Baban ve Murat Taştan’dan oluşan Ağrı gençlik spor il müdürlüğüne bağlı Sporcu Eğitim Merkezinde spor hayatlarını sürdüren Ağrı erkek atletizm takımı  Ağrı’yı müsabakalarda temsil etti. Yarışma süresince çok iyi bir mücadele ortaya koyan Ağrı’lı sporcular tüm rakiplerini geride bırakarak şampiyonluk ipini göğüslediler.

Antrenörleri Burhan Boztepe ve Yakup Solhan idaresin de müsabakalara katılan sporcular bir hayli önemli olan bu başarıya imza atmışlardır.

Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2020, 22:42
banner184
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tutak
Tutak - 8 ay Önce

Of ya olabilir

Esma ayyıldız
Esma ayyıldız - 7 ay Önce

başarılarınızın devamını dilerim

SIRADAKİ HABER