AV.MEHMET SALİH AYDIN : BARIŞA SAHİP ÇIKMAK İNSANLIĞIN NAMUS BORCUDUR

AV.MEHMET SALİH AYDIN : BARIŞA SAHİP ÇIKMAK İNSANLIĞIN NAMUS BORCUDUR

01 Mart 2015 Pazar 22:50
  AV.MEHMET SALİH AYDIN :   BARIŞA SAHİP ÇIKMAK  İNSANLIĞIN  NAMUS BORCUDUR

 Türkiye toplumunun barışa en yakın olduğu bu anda ,silahların bırakılması çağrısı ve barışa sahip çıkmak insanım diyen herkes için namus borcudur.Barış süreci için yere gömülen her silah ,evlatlarını kaybeden her annenin yüreğinde barış çiçeği olarak yetişecek ve bu çiçek hiçbir mevsim solmayacaktır.

Evladını kaybeden her anne ile helalleşmenin tek yolu bu annelere barışı armağan etmek ve evlatlarının bir daha ölmeyeceği bir toplum sunmaktır.


Cumhurbaşkanımız R.Tayyip ERDOĞAN tarafından başlatılan çözüm sürecinde gelinen son nokta Silahların Bırakılması çağrısıdır.Öcalanın silahları bırakın çağrısı tarihin en önemli çağrıdır.
                                   

Coğrafyamızda 40 yıldır devam eden kardeş kavgasında ,çözüme en yakın olduğumuz andayız.PKK nın genel kurulunda da Öcalanın çağrısına uyumlu bir kararın çıkacağı inancındayız.

Silahların bırakılması çağrısı ,barış sürecinin en son ve en keskin virajıdır.Tüm insanlığın bu çağrıyı hayata geçirmek için uğraşması gerekmektedir.Barışa direnen ya da ihanet eden kim olursa olsun önce Türkiye halklarına sonra da insanlığa cevap veremeyecektir.Barışa ihanet edenleri ,halkların kardeşliği ,insanlık vicdanı tarihin karanlıklarına gömecektir.
www.agrininsesi.com

    Yorumlar

TÜMÜ Yazarlar
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
AĞRI İ. Ç. ÜNİVERSİTESİAĞRI MİLLİ EĞİTİM AĞRI VALİLİĞİ
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv