AYDIN'DAN AÇIKLAMA GELDİ İSTİFA HABERLERİ YALAN

Akparti il Başkanı Abbas Aydın'dan sitemize açıklama.

05 Haziran 2014 Perşembe 20:05
AYDIN'DAN AÇIKLAMA GELDİ İSTİFA HABERLERİ YALAN

 Ak Parti İl Başkanı Abbas Aydın ağrının sesine açıklamada bulundu.

Aydın Yaptığı açıklamada son günlerde basında çıkan görevden alındı veya istifa etti söylentilerinin kesinlikle yalan olduğunu ve görevinin başında olduğunu söyledi.

Aydın son yerel seçimlerde" Bizlere güvenerek oy verenlere teşekkür ediyoruz halkımızın takdiri başımızın üstündedir,bu seferlik görev değişimi yapmıştır ama bunu yenilgi olarak kabul etmiyoruz ilimiz için mücadelemiz sürecektir ve daha güzel işlere imza atacağız dedi. 

Son zamanlarda bazı yerel basın yayın sitelerinde Ak Parti Ağrı İl Teşkilatının görevden alındığına dair gerçek dışı ve mesnetsiz haberler yapılmaktadır.  Bu tür haberler tamamen maksatlı ve teşkilatımızın moral ve motivasyonunu bozmaya yöneliktir. Bizler Ak Parti Ağrı ailesi olarak birlik ve beraberlik içerisinde hak için ve halka hizmet etme gayreti ile çalışıyoruz. Fitne-Fesat odakları İl Başkanımızı ve Teşkilatımızı karalayarak amaçlarına ulaşamayacaklardır. Bizler herşeyden önce bu işe dava gözüyle bakıyoruz. Dava adamı olmanın da zor olduğunun bilincindeyiz. Dolayısıyla Ağrı halkının ve bizlere gönül veren teşkilat mensuplarımızın bilmesini isteriz ki biz hiçbir zaman mevki ve makam peşinde koşmadık, temsil ettiğimiz anlayışı onurumuz ve şerefimiz bildik diklenmeden dik durduk, bu kutsal yolculuğumuzda dua ve desteklerini esirgemeyen herkese müteşekkiriz ve aynı şekilde devam ediyoruz.

 

Kahve köşelerinde ve çıkar peşinde koşanlar, koltuk sevdalısı olanlar Ak Parti gibi ismiyle müsemma olan böyle bir davayı sizin o kötü emellerinize kurban etmedik ve ettirmeyeceğiz. Bizler Genel başkanımız sn.Recep Tayyip Erdoğan ve Genel Merkezimizin talimat ve destekleriyle görevimizin başındayız. Başımız dik, alnımız ak birşekilde durmak yok yola devam diyoruz. Bu yalan ve gerçek dışı haberlere itibar etmeyin. Basına ve Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

www.agrininsesi.com
banner100
Anahtar Kelimeler: AYDINDAN AÇIKLAMA GELDİ

    Yorumlar

banner150
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
AĞRI İ. Ç. ÜNİVERSİTESİAĞRI MİLLİ EĞİTİM AĞRI VALİLİĞİ
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv