AYDIN'DAN AÇIKLAMA GELDİ İSTİFA HABERLERİ YALAN

Akparti il Başkanı Abbas Aydın'dan sitemize açıklama.

AYDIN'DAN AÇIKLAMA GELDİ İSTİFA HABERLERİ YALAN

 Ak Parti İl Başkanı Abbas Aydın ağrının sesine açıklamada bulundu.

Aydın Yaptığı açıklamada son günlerde basında çıkan görevden alındı veya istifa etti söylentilerinin kesinlikle yalan olduğunu ve görevinin başında olduğunu söyledi.

Aydın son yerel seçimlerde" Bizlere güvenerek oy verenlere teşekkür ediyoruz halkımızın takdiri başımızın üstündedir,bu seferlik görev değişimi yapmıştır ama bunu yenilgi olarak kabul etmiyoruz ilimiz için mücadelemiz sürecektir ve daha güzel işlere imza atacağız dedi. 

Son zamanlarda bazı yerel basın yayın sitelerinde Ak Parti Ağrı İl Teşkilatının görevden alındığına dair gerçek dışı ve mesnetsiz haberler yapılmaktadır.  Bu tür haberler tamamen maksatlı ve teşkilatımızın moral ve motivasyonunu bozmaya yöneliktir. Bizler Ak Parti Ağrı ailesi olarak birlik ve beraberlik içerisinde hak için ve halka hizmet etme gayreti ile çalışıyoruz. Fitne-Fesat odakları İl Başkanımızı ve Teşkilatımızı karalayarak amaçlarına ulaşamayacaklardır. Bizler herşeyden önce bu işe dava gözüyle bakıyoruz. Dava adamı olmanın da zor olduğunun bilincindeyiz. Dolayısıyla Ağrı halkının ve bizlere gönül veren teşkilat mensuplarımızın bilmesini isteriz ki biz hiçbir zaman mevki ve makam peşinde koşmadık, temsil ettiğimiz anlayışı onurumuz ve şerefimiz bildik diklenmeden dik durduk, bu kutsal yolculuğumuzda dua ve desteklerini esirgemeyen herkese müteşekkiriz ve aynı şekilde devam ediyoruz.

 

Kahve köşelerinde ve çıkar peşinde koşanlar, koltuk sevdalısı olanlar Ak Parti gibi ismiyle müsemma olan böyle bir davayı sizin o kötü emellerinize kurban etmedik ve ettirmeyeceğiz. Bizler Genel başkanımız sn.Recep Tayyip Erdoğan ve Genel Merkezimizin talimat ve destekleriyle görevimizin başındayız. Başımız dik, alnımız ak birşekilde durmak yok yola devam diyoruz. Bu yalan ve gerçek dışı haberlere itibar etmeyin. Basına ve Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

www.agrininsesi.com

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2014, 13:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
yolcu
yolcu - 5 yıl Önce

hadi insan basbakanina ancak bu kadar ihanet edebilir

SIRADAKİ HABER