Başkan Çalışınca Odaya İlgi Arttı

AĞRI ZİRAAT ODASINA YOĞUN İLGİ

17 Şubat 2015 Salı 13:04
Başkan Çalışınca Odaya İlgi Arttı

 Önümüzdeki günlerde Ağrı Ziraat Odası Başkanlığı için seçim yapılacak. Ancak bu dönem ziraat odası başkanlığı için yoğun bir talep var. Öyle ki Oda Başkanlığını alabilmek için aşiretçilik bile devreye sokulmaya çalışılıyor. O nedenle daha önceki dönemlerde kimsenin fazla alakadar olmadığı Ziraat Odası Başkanlığı seçimleri, bu dönem çok hareketli geçeceğe benziyor.

Başkan Yavuz Aydemir`in çalışmaları sonucu kısa sürede kurumlaşan ve isminden söz ettirmeyi başaran Ağrı Ziraat Odası, geçen dönem çok önemli hizmetlere imza attı. Başkan Aydemir döneminde modern bir binaya kavuşan Ziraat Odası, yaptığı hizmetler ile  kısa sürede Türkiye`de isminden söz ettirmeyi başardı.

Öyle ki nerede bir etkinlik varsa bu dönemde Ziraat Odası Başkanı Aydemir oradaydı. Deprem gibi tabii afetlerden ön sıralarda yer alan başkan Aydemir, STK Başkanı olarak da Ağrı`nın bütün sorun ve sıkıntıları için mücadele etti.

Çiftçilerin eğitimi için yoğun çabalar gösteren Aydemir, oda bünyesinde kurmuş olduğu laboratuvar vasıtasıyla da çiftçilere ve tüketicilere faydalı olmaya gayret etti.

Oda çalışmalarının aynı hızla devam etmesi durumunda vatandaşların bundan yarar sağlayacağını söyleyen çitçiler " ziraat odası için bazı kişilerin iştahı kabarmış. Arkalarında aşiretler olduğunu söylüyorlar. Ziraat Odası Başkanlığını almak için yoğun bir kulis yapıyorlar. Bunlar iyi niyetli değiller bize aşiret değil çalışan bir başkan lazımdır. Başkan bizim sorun ve sıkıntılarımızla alakadar oluyor  bu da bizim yararımıza oluyor. O sebeple başkan Yavuz Aydemir bir dönem daha seçilmelidir. Başladığı bir çok proje var, bu projeler tamamlandığında çiftçinin yüzü gülecektir" dediler.

/resimler/2015-2/4/094201175.jpg

/resimler/2015-2/4/094240581.jpg

www.agrininsesi.com

    Yorumlar

TÜMÜ Yazarlar
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
AĞRI İ. Ç. ÜNİVERSİTESİAĞRI MİLLİ EĞİTİM AĞRI VALİLİĞİ
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv