Emniyet Müdürü Vatandaşları Uyardı

Ağrı İl Emniyet Müdürü Nihat Özen, sabah saatlerinde Atatürk Caddesinde KORONAVİRÜS (KOVİD-19) mücadele kapsamında esnafları ziyaret ederek kurallara uymaları konusunda uyardı.

Özen,esnafı KORONAVİRÜS (KOVİD-19) mücadele kapsamında kurallara uymaları için uyararak”ON METREKAREYE BİR KİŞİ” ve ”SOSYAL MESAFE” kurallarıını hatırlatarak içerisi dolu olan dükkanları boşalttırdı.

Sağlığınız bizim için önemlidir,zorunlu olmadıkça evden çıkmayın!

Caddede yürüyen vatandaşlara;sağlığınız bizim için önemlidir, sosyal mesafeyi koruyun, lütfen mecbur kalmadıkça dışarı çıkmayın”EVDE KALIN” uyarısını yaptı.

Caddede toplu genç gruplarını gören ÖZEN; Gençler ve çocuklar çok fazla taşıyıcı, onlara bişey olmuyor ama KORONAVİRİSÜ beş kişiye bulaştırabiliyor,sosyal mesafeyi hatırlatarak, lütfen ayrı kalın ve mümkün olduğunca ”EVDE KALIN” diyerek kendilerini ikaz etti.

Bir esnafın; sokağa çıkma yasağı gelecek mi sorusuna, önlemler sizler için,biz hayatın durmasını istemiyoruz, lütfen sizler de kurallara uyun, kurallara uyarsanız yasağa gerek kalmayabilir..Lütfen Kurallara uyun ”EVDE KALIN” uyarısını yeniledi.

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2020, 00:03
banner184
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER