Haydi Ağrı Kampanya 16 Aralıkta Sona Eriyor

Haydi Ağrı Kampanya 16 Aralıkta Sona Eriyor

Amaçlanan Tutara Erişilemedi

Ağrı da elektrik sobası nedeni ile çıkan yangında 2 çocuğu ile beraber hayatını kaybeden Baba Özgür Murat’ın ailesi için başlatılan yardım kampanyasında beklenen rakama daha erişilemedi.

Ağrı’da her kesimden insanın sahiplendiği ve yürütülmesinde sosyal medya hesaplarında destek olduğu kampanya da henüz 24 saat dolmamışken 800 ü aşkın kişinin hesaba para yatırdığı öğrenildi.

Kampanyaya yoğun destek veren yurttaşların izahlarında çok duygusal iletilerin da var olduğu görüldü. Talebelerin son harçlıkları ile katılım sağladığı kampanyada ilk gün olmasına karşın ehemmiyetli bir tutar birikirken amaçlanan rakamlara henüz erişilemedi.

Murat Ailesinin hayatta olan bireylerini bağrına basan Ağrılılardan daha yoğun bir katılım ile hane alınacak meblağın toparlayacağına olan inançla kampanya müddetinin bitimi 16 Aralık olarak belirlendi.

Kampanya müddetinin amaçlanan rakama göre farklılık göstermesi beklenirken Ağrılıların ilk günkü duyarlılıkla aileyi ve kampanyayı destekleyerek 4 yaşında olan Ece,7 yaşında olan Burak ,9 yaşında olan Ecrin ve anne Melek Murat'a evin anahtarını armağan etmeleri bekleniyor.

800 ü aşkın bağışçının katılımlarının yeterli olmadığı gerçeğinden yola çıkarak tüm hemşerilerimizi Hane Yardımı Kampanyasında duyarlı davranmaya çağrı ediyor yardım kampanyası için oluşturulan hesap numarasını yine sizlerle paylaşıyoruz.

NOT ;Köy Okullarının başlattığı ve sonra Ağrı Kızılay tarafından yürütülen kampanyada Köy Okulları Yardım Projesi Derneği hesabında biriken paralar Kızılay tarafından sürdürülen hesap numarasına aktarılmıştır.
Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2020, 22:12
banner184
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER