Kim atadı bu Başhekimi ?

Ağrı Devlet Hastanesi’ne geçtiğimiz ay atanan ancak istenilen performansı yakalayamayan Hastane Yöneticisi Hikmet Uzm. Dr. Hikmet Demirkol,döneminde hastane her geçen gün geri gitmeye devam ediyor.

10 Şubat 2015 Salı 18:57
Kim atadı bu Başhekimi ?

 Hastane Yöneticisi Murat Dicle’nin Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği Daire Başkanlığı’na atanması ile boşalan Hastane Yöneticiliği’ne Hikmet Demirkol atanmıştı.

Göreve geldiği günden bu yanan yakın çevresi’ne “Ben mesai saatleri dışında çalışmam” diyerek mesaisi dolmadan kurumdan ayrılan Demirkol döneminde hastane her geçen gün biraz daha batağa saplandı.

Doktorlara ve hastane çalışanlarına söz geçiremeyen ve yöneticilik tecrübesi olmayan Demirkol başarısız olunca bu defa “Ben göreve talip olmadım beni zorla getirdiler” demeye başladı. Hastane döner sermayesi demirkol döneminde büyük bir düşüş yaşarken, yönetim olarak hastanede büyük bir başıboşluk hakim.

Hastane çalışanları Hikmet Demirkol’un nezaketsiz ve bilinçsiz tavrından şikayet ederken, Demirkol’un ikili ilişkilerinin zayıflığı odasına giden vatandaşları bıktırdı. Son olarak acil serviste çalışan doktorları da mesai saati içerisinde toplantıya çağıran Başhekim Demirkol, hastane acilinde kaosa neden oldu. Tek doktorun çalıştığı acilde büyük yığılmalar yaşandı.  


Şimdiden bu Başhekimi kim atadıysa uyarıyoruz!!! Bu başhekimle bu hastane yürümez bizden söylemesi

www.agrininsesi.com
banner100
Anahtar Kelimeler: Kim atadı bu Başhekimi ?

    Yorumlar

banner150
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
AĞRI İ. Ç. ÜNİVERSİTESİAĞRI MİLLİ EĞİTİM AĞRI VALİLİĞİ
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv