Mahalle İsimleri Değişiyor

Ağrı’da Mahalle İsimleri Değişiyor Ağrı belediyesinden yapılan açıklamada :” Ağrı Belediyesi’nin aylık olağan meclis toplantısında(Ocak) iki mahalle isminin değiştirilmesi kararı alındı.

08 Ocak 2015 Perşembe 16:39
 Mahalle İsimleri Değişiyor

 Ağrı’da Mahalle İsimleri Değişiyor

Ağrı belediyesinden yapılan açıklamada :”

Ağrı Belediyesi’nin aylık olağan meclis toplantısında(Ocak) iki mahalle isminin değiştirilmesi kararı alındı. Alınan karar sonucunda ismi değişecek mahallerinin isimleri, halk tarafından belirlenecektir. Mahallede oturan vatandaşlar arasında refarandum yapıldıktan sonra isim belirlenecek daha sonrasında da isim değişikliğine gidilecektir.

Olağan meclis toplantısı sonucunda alınan karar gereği Fevzi Çakmak Mahallesi ve Alpaslan Mahallelerinde isim değişikliğine gidilecektir.

Ağrı Belediyesi, yaptığı ve yapacağı hizmetlerin yanı sıra kentin kültürel değerlerini taşıyan isimleri yaşatma amaçlı mahallelerin, caddelerin ve sokakların isimleri üzerinde yapacağı değişikliklerle kentin ve bölgenin külteler değerlerini yaşatacaktır.

Bundan sonra alınacak bütün kararların halkın istek ve talepleri doğrultusunda gerçekleşeceğini belirten Ağrı Belediyesi yönetimi alınan bu kararın halkımız tarafından memnuniyetle karşılandığını belirtti.

Ağrı Belediyesi tarafından alınan bu karar tüm Ağrı halkına  hayırlı olsun.”denildi

www.agrininsesi.com

    Yorumlar

Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
AĞRI İ. Ç. ÜNİVERSİTESİAĞRI MİLLİ EĞİTİM AĞRI VALİLİĞİ
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv