ÖĞRENCİLER ANAKARA’YI GEZDİ

Ağrı’nın Yarınları Emniyette 2014 Projesi” etkinlikleri kapsamında, 16-19 Ekim 2014 tarihleri arasında “Gönül Köprüleri – Ankara” adı altında Ankara ili gezisi düzenlendi.

ÖĞRENCİLER ANAKARA’YI GEZDİ

 Müdürlüğümüz Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen ÇOGEP destekli “Ağrı’nın Yarınları Emniyette 2014 Projesi” etkinlikleri kapsamında, 16-19 Ekim 2014 tarihleri arasında “Gönül Köprüleri – Ankara” adı altında Ankara ili gezisi düzenlendi.

Lisede eğitim-öğretim gören 20 gencimiz kendilerine refakat eden 2 öğretmen ve 3 Müdürlüğümüz personelinden oluşan 25 kişilik kafile ile düzenlenen gezide, Başkentimizin tarihi ve turistik mekanları profesyonel rehberler eşliğinde gezildi.

Gezi programının 1’inci gününde, Ağrılı İşadamı Sayın İbrahim ÇEÇEN ile görüşülerek Panora Alışveriş Merkezi gezildi. Sinemaya gidildi.

  2’inci gün Anıtkabir ziyaret edildi. Akabinde TBMM’ye geçilerek Ağrı Milletvekilimiz Sayın Mehmet Kerim YILDIZ ile görüşüldü. TBMM’de Milletvekilimizin katılımıyla yenilen öğle yemeğinden sonra TBMM binası gezildi. TBMM gezisinden sonra Birinci TBMM, İkinci TBMM ve Kurtuluş Müzeleri ile Gençlik Parkı gezildi.

3. gün Hamamönü Tarihi Evleri, Mehmet Akif Ersoy Müzesi, Agustus Tapınağı, Hacı Bayram Camii, Rahmi Koç Müzesi, Ankara Kalesi, Kuğulu Park gezildi.

Son günde Roma Hamamı ve Altınpark gezilerek havayolu ile İlimize dönüş yapıldı.  

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

 

Ağrı İl Emniyet Müdürlüğü

Basın ve Halkla İlişkiler Büro Amirliği

www.agrininsesi.com

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2014, 14:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER