Şamil Tayyar Ağrı'yı neden kaybettiklerini açıkladı

AK Parti Gaziantep milletvekili Şamil Tayyar, TGRT Haber'de katıldığı canlı yayın programında Ağrı'da yapılan yerel seçimleri değerlendirdi.

Şamil Tayyar Ağrı'yı neden kaybettiklerini açıkladı

 AK Parti Gaziantep milletvekili Şamil Tayyar, TGRT Haber'de katıldığı canlı yayın programında Ağrı'da yenilen seçimleri kaybetmeleriyle alakalı şunları söyledi;


"Ağrı'da, AK Parti adayını değiştirseydi seçimi kazanırdı. Kesin olarak söylüyorum, alırdık. Ben size çok açık söyleyeyim, Ak Parti Ağrı'da neden oy kaybetti diye düşünürseniz nedenlerin ilk 3'ünü boş bırakın, 4'ü 5'i sayın. Tamamen adaydan kaynaklanan bir şeydir. Burada Sayın Başbakanımıza düşen bir şey var. Şimdi çok sayıda ilde illerin istifası alınıyor. Aday tespitlerinde bizim teşkilatların çok fazla rolü olmuyor bizde..

Sayın Başbakanımızı kim kandırdı, Ağrı adayımızı kim seçti bunun hesabını soracağız. Ağrı adayı için kimse iyi bir şey söylemedi."

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2014, 17:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
tekin
tekin - 5 yıl Önce

biz demiştik

ağrı
ağrı - 5 yıl Önce

kesinlikle yerinde bir tespit kimse milletvekili kerim yıldız ve hasan arslanı kimse sevmiyor kişilerle siyaset yaptılar tokatı yediler tümhemşerilerimizi teprik ederiz ak parti ağrı yönetim ve tüm milletvekillrini kople değişme zamanı

beceriksiz bey
beceriksiz bey - 5 yıl Önce

beceriksiz teskilat

Bahattin
Bahattin - 5 yıl Önce

Ak parti kurucularına
teslim edilmesi gerekli

SIRADAKİ HABER