Şampiyon Bilgi Kolleji

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından okul sporları kapsamında düzenlenen Yıldızlar Erkek ve Yıldızlar Kızlar Basketbol Turnuvasında İl 1.si olarak, İlimizi Bölge şampiyonasında temsil etmeye hak kazanmıştır.

13 Ocak 2017 Cuma 20:00
Şampiyon Bilgi Kolleji
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından okul sporları kapsamında düzenlenen Yıldızlar Erkek ve Yıldızlar Kızlar Basketbol Turnuvasında Bilgi kolleji  İl 1.si olarak, İlimizi Bölge şampiyonasında temsil etmeye hak kazanmıştır.Turnuvada kız ve erkek takımları şampiyon olan   Bilgi kolleji beden eğitmi öğretmeni Murat KARAKAŞ' hiç bir başaraı tesadüfü değildir.Çok Çalıştık sporcularımı  tebrik ediyorum  ayrıca  destekleriini eksik etmeyen okul idaremize teşekküür ediyorum dedi.
Okul Müdürü Engiz Eskin, "İlimizde düzenlenen basketbol turnuvasında hem erkek, hem kız öğrencilerimizin şampiyonluğa ulaşması hepimizi mutlu etti. Bölge şampiyonasında da aynı başarı göstereceğimizde olan inancım tamdır. Bu başarıda emeği geçen Beden Eğitim Öğretmenimiz Murat Karakaş ve öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz." dedi...

 

    Yorumlar

TÜMÜ Yazarlar
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
AĞRI İ. Ç. ÜNİVERSİTESİAĞRI MİLLİ EĞİTİM AĞRI VALİLİĞİ
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv