STK Temsilcileri mağdur edildi..

STK Temsilcileri mağdur edildi..

24 Mart 2015 Salı 13:17
STK Temsilcileri mağdur edildi..

 Sabah saatlerinde Kültür merkezinde  STK’ların oy kullanma işlemleri başladı. Yapılan seçimlerde STK üyeleri aday olarak görmek istedikleri 4 ismi, mühürsüz kağıda yazarak oylarını kullandılar.

. Aday adayları temayül seçimlerinde olduğu gibi bu seçimlerde de adeta bir birleriyle broşür dağıtma yarışına girdi. Kültür merkezinin  girişinde toplanan aday adayları ve yakınları oy kullanmak için salona gelen STK üyelerinin ellerini kendi broşürleriyle doldurdu.

Kafalarda bir çok soru işeretinin doğurduğu oylama tam bir razalet havasında geçti.STK temsilcilerini karşılıyan bir Ak Partili bulunmazken İl Başkanının orada bulunmaması dikkatlerden kaçmadı.Bazı dernek ve sendika temsilcileri"bizleri burada Ak Parti yönetimi resmen koyun gibi gördü hem bize ihtiyaçları var hemde soğukta bizleri beklettiler ve bizimle ilgilenecek en azından il başkanı bizleri karşılıyabilirdi" dediler

Sandıkların akibetini merak eden bazı aday adayları kime verilecek nasıl gönderilecek güvenliği nasıl sağlanacak diye kara kara düşünüyorlarken sandıkların gece genel merkeze gönderidiği söylendi.


www.agrininsesi.com

    Yorumlar

TÜMÜ Yazarlar
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
AĞRI İ. Ç. ÜNİVERSİTESİAĞRI MİLLİ EĞİTİM AĞRI VALİLİĞİ
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv