Vedat YILDIRIM'dan Aliriza AYDEMİR'e Ziyaret.

Ak Parti Millet vekili aday adayı Vedat Yıldırım Anadolu Basın Yayın Birliği'ni ziyaret etti,

03 Mart 2015 Salı 22:56
Vedat YILDIRIM'dan Aliriza AYDEMİR'e Ziyaret.

 Ak Parti Millet vekili aday adayı Vedat Yıldırım Anadolu Basın Yayın Birliği'ni ziyaret etti,Şube Başkanı Alirıza Aydemir ile sohbettin ardından adaylık sürecinde kendilerini daha iyi tanıtmak için bir dizi ziyaretlerde bulunduklarını belirten Yıldırım daha sonra şöyle devam ett.


Mesleğimiz gereği hep insanımızla doğrudan muhatap olup onların sıkıntılarında kendimizi müracaat noktasında bulduk. İnsanların dertlerinin devasına aracı olmak çok güzel bir hizmettir. Bu itibarla halkımızla  beraber eğitim, çevre, spor, kültür, sosyal her türlü sıkıntısına çözüm üretme düşüncesiyle seçimlerinde AK Partiden aday adayı oldum.

Olumlu, uyumlu, istişareye açık, ortak aklın gücüne inanan, halkın içinde onlarla beraber, onlardan biri olarak bu yola çıktım. Halka hizmeti Hakka hizmet çizgisinde görmeyi, kimsesizlere kimse olmayı, ayrımcılık ve kayırmacılık yapmadan vazife yapmayı, zengine destekleyene bizden olana başka; fakire desteklemeyene sizden olana başka olmamayı, etrafıma renk körü olarak bakmayı kendime bu yolda rehber tayin ettim.

Bu kutlu yolculuğa beraber çıktığımız bütün aday adayı arkadaşlarıma hayırlı olsun diyor; halkımızın ve partimizin ittifakla tespit edeceği isimde isabet edeceklerine inancımın tam olduğunu, ilimiz  için en doğru kararı vereceklerine güvendiğimi ve ne karar verirlerse onlarla beraber olacağımı ifada ediyorum dedi.

VEDAT YILDIRIM KİMDİR:

1972 YILI AĞRI HAMUR DOĞUMLUYUM İLK ORTA VE LİSEYİ AĞRIDA OKUDUM YÜKSEK ÖĞRENİMİMİ ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ AĞRI EĞİTİM FAKÜLTESİNDE TAMAMLADIM.

AĞRI İLİMİZDE 13 YIL DEĞİŞİK OKULLARDA ÖĞRETMENLİK YAPTIM.

2011 YILLINDA BURSA İLİNE TAYİN TALEBİNDE BULUNDUM.

2011 /2013 YILLARI ARASINDA BURSA İLİNDE MATEMATİK ÖĞRETMELİĞİ YAPTIM.EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIYIM

www.agrininsesi.com

    Yorumlar

TÜMÜ Yazarlar
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
AĞRI İ. Ç. ÜNİVERSİTESİAĞRI MİLLİ EĞİTİM AĞRI VALİLİĞİ
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv