Ağrı Emniyeti kurban dolandırıcılarına karşı uyardı

Ağrı Emniyeti kurban dolandırıcılarına karşı uyardı

06 Kasım 2010 Cumartesi 19:47
Ağrı Emniyeti kurban dolandırıcılarına karşı uyardı

Ağrı Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, sahte parayla kurbanlık alan dolandırıcılara karşı besicileri uyardı.

El broşürleri dağıtarak hayvan yetiştiricilerinin satış yaparken çok dikkatli olmaları gerektiğini, şüpheli gördükleri kişileri 155 Polis İmdat hattına bildirmelerini isteyen yetkililer, sahte parayla alışveriş konusunda da uyanık davranmanın olası dolandırıcılık olaylarının önüne geçeceğine vurgu yapıldı. Hayvan yetiştiricileri, ağıllarda hayvanların kaçmaması için önlem alırken, hırsızlık olaylarına karşı da önlem almaları istendi.

Kurban Bayramı öncesi hırsızlık olaylarının en aza indirilmesi için Asayiş Şubesi ve Önleyici Şube Müdürlüğü ekiplerinin ek önlemler aldığına dikkat çeken yetkililer, satıcıların para alırken çok dikkatli olmaları konusunda uyardı.Diğer taraftan pazarın durgun geçmesinden yakınan satıcılar, sabahın erken saatlerinden itibaren pazara gelmemize rağmen fazla satış olmadığını söylediler. Satışların bir kaç güne kadar artmasının temmenisi içinde bulundular. Bazı besicilerin çok erken saatlerde gelmesine karşılık uyuya kaldığı görüldü.

Ağrı hayvan pazarında küçük baş hayvanların satışı 400 TL ile 750 arasında, büyük baş hayvanlar ise 2 bin TL ile 6 bin TL arasında Satışa sunuluyor.

    Yorumlar

banner150
banner133
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
AĞRI İ. Ç. ÜNİVERSİTESİAĞRI MİLLİ EĞİTİM AĞRI VALİLİĞİ
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv