ATSO YENİ HİZMET BİNASI HIZLA YÜKSELİYOR

ATSO YENİ HİZMET BİNASI HIZLA YÜKSELİYOR

31 Temmuz 2010 Cumartesi 12:30
ATSO YENİ HİZMET BİNASI HIZLA YÜKSELİYOR

Erzurum Caddesi üzerinde bin 253 metrekare üzerine yapılan inşaatın verilen desteklerle sürdüğünü ifade eden Başkan Mehmet Erat, bu konuda destek veren herkese minnettar olduklarını belirtti.

Ağrılı bir çok işadamının inşaatın temelinden dekorasyonuna kadar kendilerine destek verdiğini açıklayan Erat ?ATSO?nun bir kuruşuna dokunmadan inşaatımızdaki çalışmaları sürdürüyoruz. Ağrı?nın en büyük binalarından birini bitireceğiz. Binamız bitmeden bir çok kurum binamızda yer almak için bizlere geliyorlar.Başta migros olmak üzere bir çok özel kurumla görüşmelerimizi sürdürüyoruz? dedi.

ATSO binasında 400 kişilik sinema salonunun da olacağını dile getiren ATSO Başkanı Mehmet Erat, Kültür Bakanlığı desteği ile burayı aktif hale getireceklerini vurguladı.

1 buçuk milyon dolar değerinde olan İhtisas laboratuarı için girişimlerin sürdüğünü dile getiren Erat ?Gümrük kapımızdan gelen ürünlerin kontrolünü sağlayacak laboratuarı kurmayı çok arzu ediyoruz. Yeni binamızda Ağrı?nın bir çok eksiğini kapatmayı arzu ediyoruz? şeklinde konuştu.      

    Yorumlar

TÜMÜ Yazarlar
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
AĞRI İ. Ç. ÜNİVERSİTESİAĞRI MİLLİ EĞİTİM AĞRI VALİLİĞİ
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv