Gönül Köprüsü Kapsamında Ağrı'ya 200 öğrenci geliyor

Gönül Köprüsü Kapsamında Ağrı'ya 200 öğrenci geliyor

30 Haziran 2010 Çarşamba 23:36
Gönül Köprüsü Kapsamında Ağrı'ya 200 öğrenci geliyor

Gönül Köprüsü Kapsamında Ağrı'ya 200 öğrenci geliyor.
Ağrı Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Numan Aktaş'tan edindiğimiz bilgiye göre 01.07.2010 tarihinde Ağrı iline  "Gönül Köprüsü " kapsamında 200 öğrencinin geleceğini söyledi.
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından başlatılan ve Turkcell'in ana sponsorluğunda yürütülen 'Gönül Köprüsü Projesi' kapsamında Ordu'dan 200 öğrencinin Ağrı'ya geleceği, Ağrı?lı 200 öğrencinin ise Nevşehir iline gideceği belirterek, Bu öğrencilerin yanında 15 kişilik idareci ve öğretmen kadrosu refakat edecektir.
 Ağrı İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Numan Aktaş yaptığı açıklamada, 'Gönül Köprüsü Projesi kapsamında Nevşehir iline 200 öğrenci göndereceklerini belirterek, "Bu öğrencilerin lise öğrencisi olup 100 erkek 100 de kız öğrenciden oluştuğunu belitti.
 Ağrı iline gelecek 100 erkek 100'de kız olan öğrencilerimiz 7 gün boyunca Ağrı?nın yanı sıra komşu illerin tarihi ve turistlik yerlerini gezecekler ve Ağrı?lı ailelerle buluşacaklar, Ağrı Valiliği, Belediye Başkanlığı ve İl Milli Eğitim Müdürlüğünüde ziyaret edecek olan öğrenci ve idareciler, ayrıca İlde aileler ilede kültürel bağlar kuracaklar.
               Gönül Köprüsü proje kapsamında 7 gün boyunca Ağrı'da kalacak olan Ordu'lu öğrencilerin gezi programını Milli Eğitim Müdürlüğü düzenlenecek olup, "gezi dışında 1 günlük programda ise Ağrı?lı ailelerle birlikte olacaktır" dedi.
        Bu konu ile ilgili Ağrı Milli Eğitim Müdür Yardımcısı  Aktaş başkanlığında, ilgili idareci ve öğretmenler gezilerdeki aksaklıkların önlemnesi için Atatürk İlköğretim Okulunda bir toplantı yaptılar.

Servet Arslan-AĞRI

    Yorumlar

TÜMÜ Yazarlar
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
AĞRI İ. Ç. ÜNİVERSİTESİAĞRI MİLLİ EĞİTİM AĞRI VALİLİĞİ
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv