İŞ VE İŞÇİ BULMA KURUM U MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim Her Engeli Aşar Kampanyası

17 Haziran 2010 Perşembe 18:22
İŞ VE İŞÇİ BULMA KURUM U MÜDÜRLÜĞÜ
 TÜRKİYE İŞ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜNDEN ALINAN YAZILI AÇIKLAMAYI AYNEN YAYILIYORUZ
      Siz okur yazar olmayan başvuru sahiplerine Milli Eğitim Bakanlığı tarafından başlatılmış olan yaz dönemindeki okuma yazma ve ilköğretimin ilk beş yılını bitirme çalışmalarına katılmanızı tavsiye ediyoruz.Bu anlamda sizin bu çalışmalara katılmanız halinde ücretsiz eğitim verilecektir.Ayrıca iki ay sürecek eğitimler yatılı olacak,hatta yeme içme ve konaklama masrafları dahi devlet imkanlarıyla karşılanacaktır.
 
     Daha önceki yıllarda bu kurslara katılıp iki ay gibi kısa bir sürede okuma yazmayı öğrenenler, 5.sınıfa kadar diplomasını alanlar, sonrasında ilköğretim ve lise mezunu olanlar vardır. Söz konusu kurslar hem faydalı hem de eğlenceli olup kurs sonuna kadar sosyal hayata katılanlar,yuva kuranlar olmaktadır.Ayrıca bu eğitim sayesinde Türkiye İş Kurumu?nun sunduğu mesleki eğitim faaliyetlerine katılarak iş bulmanız daha kolay olabilecektir.Yatılı kurslar 21 Haziran 2010 tarihinde başlayıp 28 Ağustos 2010 tarihine kadar sürmektedir.
 
     Ayrıntılı bilgi için??Eğitim Her Engeli Aşar Kampanyası?? çağrı merkezinin 02124446000 numaralı telefonunu arayabilir, yada www.egitimherengeliasar.org internet adresini ziyaret edebilirsiniz.  


HABER :Yılmaz EFE 

    Yorumlar

TÜMÜ Yazarlar
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
AĞRI İ. Ç. ÜNİVERSİTESİAĞRI MİLLİ EĞİTİM AĞRI VALİLİĞİ
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv