Vali Yerlikaya ve Eşi Huzurevlerini ziyaret etti

Ağrı Valisi Ali Yerlikaya, Eşi Hatice Nur Yerlikaya ile birlikte Huzur Evi ve Sevgi Evlerine bayram ziyaretinde bulundular

11 Eylül 2010 Cumartesi 16:44
Vali Yerlikaya ve Eşi Huzurevlerini ziyaret etti
Vali Yerlikaya ve Eşi Huzurevlerini ziyaret etti
Ağrı Valisi Ali Yerlikaya, Eşi Hatice Nur Yerlikaya ile birlikte Huzur Evi ve Sevgi Evlerine bayram ziyaretinde bulundular.
İlk olarak Huzur Evini ziyaret eden Vali Yerlikaya ve Eşi Huzur Evinde kalanlarla tek tek bayramlaştılar. Büyüklerin ellerinden öpen Vali Yelikaya ve Eşi Hatice Nur Yerlikaya yaşlılarla çay içip sohbet ettiler.
Huzur evi sakinleriyle yakından ilgilenen Yerlikaya çifti daha sonra beraberinde getirdikleri hediyeleri takdim ettiler.
Huzur Evi ziyaretinden sonra Sevgi Evlerine geçen Vali Yerlikaya ve Hatice Nur Yerlikaya burada kalan çocuklar ve bakıcıları ile bayramlaştılar. Çocukları kucaklarına alarak uzun süre sohbet eden ve sorunlarını dinleyen Yerlikaya çifti, çocuklar için getirdikleri oyuncakları verdiler. Vali Yerlikaya ve Eşi?ne hediyelerden dolayı teşekkür etmeyi unutmayan minikler aldıkları hediyelerle oynamaya koyuldular.
Bir kız çocuğunun hediyesini beğenmemesi üzerine, hediyesinin isteği doğrultusunda değiştirilmesi talimatını veren Vali Yerlikaya, erkek bir çocuğun isteği üzerine de tenis masası sözü verdi.
Bakıcıları çağırarak çocukların bakımları konusunda bilgi alan Vali Yerlikaya, ?bu çocuklar size emanettir. Onlara birer anne şefkatiyle davranacaksınız. Onlar da sizde bu sıcaklığı görecek. Hem psikolojik olarak hem de iletişim açısında onları toplumla uyum sağlayacak bir şekilde yetiştireceksiniz. Sizin yaptığınız görev oldukça kutsal bir görevdir. Bizim üzerimize de ne düşüyorsa yapmaya hazırız? diye konuştu.

    Yorumlar

TÜMÜ Yazarlar
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
AĞRI İ. Ç. ÜNİVERSİTESİAĞRI MİLLİ EĞİTİM AĞRI VALİLİĞİ
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv