Yaşamın Reklerine Taze Kan

Yaşamın Rekleri Kadın Derneğine Yeni Başkan

Yaşamın Reklerine Taze Kan

Ağrı ilinde bu yıl kurulan Kadın dernekleri genel kurullarını yapmaya başladılar, Ağrı'da kurulan Yaşamın Renkleri Kadınlar Derneği başkanlığınca yapılan seçim sonunda 61 delegeden  48 delegenin oyunu alan Handan Ateş yeni başkan oldu.

Yaşamın Renkleri Kadınlar Derneğinin Yönetim Kulrulu seçimine Kurucu Başkan Figen Zaim Polat ve Yıldan Doğan ile Handan Ateş aday olarak katıldılar.

Seçim Sonrasında Handan Ateş 48, Figen Zaim Polat 11, Yıldan Doğan'da 2 oy alırken 1 oyda geçersiz sayıldı.

Handan Ateş'in Başkan Seçildiği listede Canip Erat Başkan Yardımcısı, Sevda Ekinci Sekreter, Ersin Oktay Muhasip, Kader Çelik, Filiz Gökbakan, Aynur Sağın, Halime Şahin,Gülden Subay  Yönetim Kurulu Üyesi olurken, Bülent Yüzak Kader Çelik Filiz Gökbakan denetleme Kurulu üyeliğine seçildiler.

Derneğin Yönetim Kurulu yedek üyeliğine Gülten Atılmış, Nagihan Demirel, Şenay Şanlı,Canan Kaya, Güler Laçin,Emine Yalvaç ve Gül Zor seçilirken, Denetleme Kurulu Yedek üyeliğinede Şenay Şanlı, Açelya Hayat ile Nasip Yüzak'tan oluştu.

Seçim Sonunda Handan Ateş kısa bir Konuşma yaparak, Burada hepimiz birer Başkanız birlik ve beraberlik içinde Derneğimizin başarısı için çalışacağız,Figen Hanımdan aldığımız Bayrağı Hiçbir siyasi rant gözetmeksizin en iyi yerlere taşıyacağız seçime katılan ve katılmayan bütün üyelerimize teşekkür ediyor başarılar diliyorum

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2010, 00:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
sevgi
sevgi - 9 yıl Önce

ylni başkanı tebrik ediyoruz.figen hanım kreş döneminde çok annelerin ve kreşte çalışanların ahını aldı böylede tepe takla düşer,daha çoooooooookkk düşer

SIRADAKİ HABER