banner177

BEKLENEN MÜJDEYİ SAVCI SAYAN VERDİ..

Nihayet anjiyo ünitesi hizmete girecek..

BEKLENEN MÜJDEYİ SAVCI SAYAN VERDİ..
Ağrı'nın Aylardır kurulu bulunan Anjiyo Ünitesi yarından itibaren hizmete giriyor.

Yılların sağlık sorunu nihayet çözüldü, Ağrı Devlet Hastanesi Anjiyo Ünitesi, 15 Kasım Cuma gününden itibaren tam kapasite hizmete vermeye başlayacak.

İstanbul Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi olan Prof. Dr Cevdet Uğur Koçoğulları ve Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, Milletvekili Ekrem Çelebi İl Başkanı Abbas Aydın ile birlikte Ağrı Devlet Hastanesi Anjiyo Ünitesindeki son hazırlıkları yerinde incelediler.

Konuyla ilgi Başkan Sayan;İnşallah yarından itibaren yarı zamanlı hizmet verecek olan Anjiyo Ünitesi, 15 Kasım’dan itibaren tam kapasite ile çalışacaktır, Allah mecbur etmesin ama vatandaşlarımızın sağlık sorunu burada çözülecek ve kalp damar cerrahi ameliyatlar burada yapılacak.
İlimize hayırlı uğurlu olsun, bize büyük destek veren Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca’ya, Ağrılı hemşehrimiz İstanbul Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi olan Prof. Dr Cevdet Uğur Koçoğullarına Ağrı halkı adına teşekkürler ediyorum, dedi…
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER