Nihat Aydın KGK İl Temsilciliği ne Atandı

KGK 79 İl’e Temsilci Atadı, Ağrı İl Temsilciliğine OGC Genel Başkanı Nihat AYDIN Atandı

Nihat Aydın KGK İl Temsilciliği ne Atandı

KGK 79 İl’e Temsilci Atadı, Ağrı İl Temsilciliğine OGC  Genel Başkanı Nihat AYDIN Atandı Ankara-Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla kuruluşunu tamamlayan KÜRESEL Gazeteciler Konseyi (KGK) Ankara genel merkez binasında gerçekleşen aralık ayı olağan toplantısında önemli kararlar aldı KÜRESEL Gazeteciler Konseyi (KGK) Başkanı Mehmet Ali Dim, Ankara ve İstanbul dışındaki 79 vilayete atanan temsilcilerin isimlerini açıklandı. Dim, “Tüm değerli temsilcilerimize KGK ailesine katıldıkları için teşekkür ederim” dedi KÜRESEL Gazeteciler Konseyi (KGK) Yönetim Kurulu, ilk kez Ankara Çankaya’daki genel merkez binasında gerçekleşen aralık ayı olağan toplantısında önemli kararlar aldı.
 

Genel Başkan Mehmet Ali Dim başkanlığında yapılan toplantıya, Genel Başkan Vekili Osman Altınışık, Genel Başkan Yardımcıları Bülent Aydemir, Veli Altınkaya ve Elşad Eyvazlı ile Genel Sekreter Kahraman Halisçelik, Genel Sekreter Yardımcısı Aynur Tattersall ve Genel Mali Sekreter Lütfü Karakaş, Genel Mali Sekreter Yardımcısı Mehmet Çetinkaya ile Yaygın Medya Meclisi Başkanı Salih Zeki Sarıdanişmet ve Yerel Medya Meclisi Başkanı Yusuf Ziya Çakır katıldılar. Genel Başkan Dim’in açılış konuşması sonrasında yönetim kurulu üyeleri de kendi sorumluluk alanlarına giren konularda bilgi verdiler.
 

DİM’DEN TEŞEKKÜR Yaklaşık 2 saat süren toplantıda konseyin çalışmaları hakkında bilgi veren Genel Başkan Dim, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kuruluş onayından sonra iki ay gibi kısa bir sürede restorasyonu tamamlanarak hizmete açılan genel merkez binasına emek ve destek verenlere teşekkür etti. Dim şunları söyledi: “Sektörümüze ve ülkemize hizmet etmek için çıktığımız bu yolda bize her daim destek olan ve bize yüklediği misyonla ülkemiz ve milletimiz adına birer nefer olmamızı sağlayan Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu’na minnettarız. Konseyimiz yurtiçi ve yurtdışında misyonuna uygun olan çalışmalarını büyük bir özveri ve heyecanla sürdürmektedir. 2020 yılında da en az 3 yurtdışı ve en az 3 de yurtiçi etkinlik planlıyoruz. ‘ÇOK DAVET ALIYORUZ’ Kardeş ülke Ürdün’de haziran ayında bir medya buluşması gerçekleştireceğiz. Mart veya nisan gibi de Balkan coğrafyasında bir etkinliğimiz olabilir. Eylül veya ekim ayında da çok farklı bir coğrafyada olabiliriz. Ülkemizde de bir çok şehrimizden davetler var. Vaktimiz elverdiğince programlamaya gayret edeceğiz. Amacımız, mesleki dayanışmamızı en üst düzeye çıkartarak ülkemiz ve milletimiz adına sinerji yaratmak. Her geçen gün kan kaybeden sektörümüzün sorunlarının çözümü ve emekçilerimizin refahı adına güçlü bir mesleki ve örgütsel yapı olarak inisiyatif almaktan gocunmayız. Her alanda yerli ve milli duruşumuzla saygın bir yer edinmeye başladık. İnşallah birkaç yıl sonra çok farklı ve çok daha güzel şeyler söylüyor ve yapıyor olacağız.” ‘İL TEMSİLCİLERİMİZ HAYIRLI OLSUN’ KGK Genel Başkanı Mehmet Ali Dim, yönetim kurulunun onayıyla 79 ilde temsilcilerin atandığını da belirterek, “Bu vesileyle statümüz gereğince, Ankara ve İstanbul dışındaki illerimizde temsilcilerimizi belirledik ve kendilerine tebliğ ettik. Ayrıca, her temsilcimizin ismini kendi İl Valilik makamına da birer yazıyla bildirdik. Çok titiz bir araştırma ve inceleme neticesinde belirlenen temsilcilerimiz kendi şehirlerinde mesleki kariyerlerinin zirvesinde olan gazetecilerden oluşuyor. Tüm değerli temsilcilerimize KGK ailesine katıldıkları için teşekkür eder, hayırlı olması temennisi ve bundan böyle birlikte güzel çalışmalar yapabilmek umuduyla başarılar dilerim” diye konuştu.

KGK  79  İL TEMSİLCİLERİ Adana: Savaş Çokduygulu Adıyaman: İbrahim Aslan Afyonkarahisar: Mehmet Emin Güzbey Ağrı: Nihat Aydın Aksaray: Celil Acar Amasya: Ferhat Lap Antalya: Ali Buldu Ardahan: Özkan Karakaya Artvin: Tolga Gül Aydın: Salih Suat Deniz Balıkesir: Ramazan Demir Bartın: Levent Çınçın Batman: Ercan Aslan Bayburt: Yaşar Yıldız Bilecik: Mehmet Ergün Bingöl: Aydın Arik Bitlis: Recep Gökhan Kılıç Bolu: Caner Güngör Burdur: Yusuf Tortop Bursa: Mesut Demir Çanakkale: Gökhan Kökçak Çankırı: İrfan Hoşafçıoğlu Çorum: Hacı Odabaş Denizli: Bülent Öztürk Diyarbakır: M.Veysi İpek Düzce: Fatih Melih Maradit Edirne: Lütfü Karakaş Elazığ: Mustafa Doğan Erzincan: Suhabi Okumuş Erzurum: Cihat İncesu Eskişehir: Can Hacıoğlu Gaziantep: İbrahim Ay Giresun: Hakan Karaahmet Gümüşhane: Sezai Köprülü Hakkâri: Feyzullah Taş Hatay: Veysel Cıncık Iğdır: Cabbar Şıktaş Isparta: İsmail Altunbaş İzmir: Banu Şen Kahramanmaraş: Bekir Doğan Karabük: Serap Karaoğlu Karaman: Ahmet Küçükcicibıyık Kars: Ercüment Daşdelen Kastamonu: Gürkan Yılmaz Kayseri: Veli Altınkaya Kilis: Mehmet Reyhanlı Kırıkkale: Adem Yılmaz Kırklareli: İrfan Özeklioğlu Kırşehir: Sait Yanık Kocaeli: Cemal Kaplan Konya: Murat Dönmez Kütahya: Bahtiyar Ersoy Malatya: Kemal Deniz Manisa: Hakan Özen Mardin: Adnan Avuka Mersin: Abdullah Biçer Muğla: Hayati Nizamoğlu Muş: Bülent Toplu Nevşehir: Muammer Başer Niğde: Şerife Türkeş Ordu: Recep Aydın Osmaniye: İsrafil Avcı Rize: Bayram Ali Kavalcı Sakarya: Zafer Tokuş Samsun: Yusuf Ziya Çakır Şanlıurfa: Celal Çiftçi Siirt: Ayhan Mergen Sinop: Esra Aksu Sivas: Naci Yıldız Şırnak: Sevkan Küden Tekirdağ: Naci Akyazı Tokat: Kemal Özdilek Trabzon: Ahmet Külekçi Tunceli: Ali Haydar Gözlü Uşak: Hüsnü Kazım Özler Van: İkram Kali Yalova: Saim Çotuk Yozgat: Tarık Yılmaz Zonguldak: İbrahim Necati Günay

banner184
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER