Türkiyem” Milletçe başımız”sağolsun’

Ağrı Gazetecler Cemiyet (AGC) Başkanı Alaettin Aslan, Suriye’nin İdlib Kenti’nde yaşanan ve 33 askerimizin şehit olduğu saldırıyı şiddetle ve nefretle lanetlediklerini belirterek, “Milletçe başımız sağolsun” dedi.

Türkiyem” Milletçe başımız”sağolsun’

AGC Başkanı Alaettin Aslan, şehit askerlerimize Allah’tan rahmet, yaralılara da acil şifalar dilediği açıklamasında şunları belirtti; “Kahraman askerimiz İdlib'de, rejimin himayesinde yuvalanan terör örgütlerine karşı sınırlarımızı güven altına alırken, mazlum bölge halkını da korumak gibi kutsal bir vazife yerine getirmektedir. 

Alçakça saldırılarla Türkiye'yi sindirmek isteyenler bunu asla başaramayacaklardır.

Dün olduğu gibi, bugün de devletimizin ve milletimizin kararlı duruşuyla hainlerin planları bozulacaktır. Cenab-ı Allah vatanımız uğruna verilen bu mücadelede şanlı ordumuzu ve Mehmetçiğimizi muzaffer eylesin.  Bu uğurda göğsünü siper ederek şehit düşen her bir Mehmetçiğimizin hesabı elbette sorulacaktır. 

Ne yaparlarsa yapsınlar, bizi yolumuzdan döndüremeyeceklerdir. Milletçe başımız sağolsun. Unutulmasın ki Mehmetçik bir ölür, bin dirilir. Tüm yaralı askerlerimize Cenab-ı Allah’tan acil şifalar dilerken, her zaman milletimizin, ordumuzun yanında olduğumuzun bilinmesini isteriz”dedi.

banner184
YORUM EKLE
YORUMLAR
Aysel timur
Aysel timur - 2 yıl Önce

Amin 3

SIRADAKİ HABER