SERACETTTİN ÖZDEN AKP DİYADİN ADAY ADAYI

seracettin Özden Adalet ve Kalkınma Partisi Diyadin Başkanlığı?na giderek Diyadin Belediye Başkan aday adaylığı başvurusunu yaptı.

29 Ekim 2013 Salı 19:17
SERACETTTİN ÖZDEN AKP DİYADİN ADAY ADAYI

 seracettin Özden Adalet ve Kalkınma Partisi Diyadin Başkanlığı?na giderek Diyadin Belediye Başkan aday adaylığı başvurusunu yaptı.Seracettin Özden Adalet ve Kalkınma Partisi Diyadin Başkanlığı?na giderek Diyadin Belediye Başkan aday adaylığı başvurusunu yaptı.

Seracettin Özden Adalet ve Kalkınma Partisi Diyadin Başkanlığı?na giderek Diyadin Belediye Başkan aday adaylığı başvurusunu yaptı.

Özden yaptığı açıklamada,?01.04.1984 tarihinde ağrı ilini diyadin ilçesinde doğdum ilk ve orta öğrenimimi ağrıda tamamladım. 2000 yılında bursa imam hatip lisesinde mezun oldum özellikle orta öğrenim hayatım boyunca ağrıda önemli kanaat önderlerinin yanında medrese eğitimi aldım(1995-1997 arası merhum molla selahaddin erdenin yanında 1997-2003 arası bursada buhara medresesinde seyyid muhammed said gönül hocamızın yanında ) 2005 yılından itibaren bir dönem ağrı iline bağlı patnos ilçesinde ve ağrı merkezde esnaflık yapmaktayım babam hem şeriat eğitimi ve aynı zamanda modern imam hatip eğitimi almış molla mustafa özdedir. Iğdırda diyadinde patnosta imamlık görevini yapmış ve halen diyadinde imamlık görevini sürdürmektedir

Yıllarca türkiyenin hem doğusunda hem batısında bulundum batının gelişmişliğini ve malesef özellikle kendi memleketim olan diyadinin hizmet yönünden geri kalmışlığını gözlemledim memleketime ve insanlarıma HİZMET NİMETTİR anlayışıyla hizmet etmek daha iyi bir yaşam ortamı sunmak ve gelecek nesillere daha iyi bir DİYADİN bırakmak için siyaset yolculuğuna adım attım sağlam ufku geniş ve dürüst bir ekiple yola çıkmayı kendime şiar edindim insanlarımızın hakettikleri uygar yaşam seviyesine ulaştırmak için ALLAH ın izn ?i kudretiyle ve siz değerli hemşerilerimin destekleriyle bu yola baş koydum takdir ALLAH ındır.? dedi.

    Yorumlar

TÜMÜ Yazarlar
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
AĞRI İ. Ç. ÜNİVERSİTESİAĞRI MİLLİ EĞİTİM AĞRI VALİLİĞİ
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv