KORONA MİKROBU İLE TEFECİ MİKROPLARIN ORTAK ÖZELLİKLERİ

Hüseyin Demir'in kaleminden ...

KORONA MİKROBU İLE TEFECİ MİKROPLARIN ORTAK ÖZELLİKLERİ

Tefecilerin kökünü kazımamız gerekiyor haberimiz ; Türkiye'nin 81 ilinde ve ulusal medyada büyük yankı buldu ve haberden sonra 500’e yakın tefecilik operasyonu yapıldı gözlemledim ve tefeci mikropların milleti sömürmesine müsaade edilmedi.

Yaptığımız haberden dolayı Türkiye’nin dört bir yanından telefon ve mailler aldım ve gerçekten öyle olaylar var ki insan ne diyeceğini bilmiyor.

Âmâ gelin görün ki bu tefeciler öylesine pis bir mikrop ki tıpkı korona virüsün özelliğini taşıyor. Uzak durun bu mikroplardan;

Virüs ekonomiye büyük zarar veriyor, Tefeci mikroplarda milletin ekonomisine zarar veriyor

Korona virüsten korunmak için eve kapandık, Tefeci mikroplara bulaşanların bir evi bile kalmıyor

Korona virüs solunum yolu ile bulaşıyor, tefeci mikroplar ellerine düşürdükleri insanın nefes almasına bile müsaade etmiyor.

Korona virüs kapan kişi etrafına bulaştırabiliyor, tefeci mikropların eline düşenin tüm ailesi bu mikroplardan çekiyor.

Korona virüsten kurtulma şansı olabiliyor ,Tefeci mikropların eline düşenlerin genelinde kurtulma şansı olmuyor.

Korona virüs hayatı olumsuz etkiliyor,Tefeci mikropların pençelerine düşenlerin hayatı zindan oluyor.

Korona virüsten korunmanın yolu sosyal mesafeyi ve hijyen ortamını korumaktan geçiyor, Tefeci mikroplardan korunmanın yolları Allah’ın selamını bile vermemekten geçiyor.

Korona virüs hayvanlara bulaşabiliyor deniyor, bu hayvan oğlu hayvan tefeci mikroplar ellerine düşürdüklerinin hayvanlarını da ellerinde alıyor.

Bazı korona hastaları koronanın belirtilerini göstermiyor, Bu tefeci mikropların da bazıları hayırsever iş adamı imajı ile tefeci mikrobu olduğunu gizleyebiliyor.

Diyorlar korona virüs mutasyon geçiriyor, Bu tefeci mikroplar da öyle yöntemler ile milleti kandırıyor ki akıllara durgunluk veriyor.

Daha öylesine ortak pis özellikleri var saymakla bitmez.

Dostlar ister düşmanınız olsun eğer imkanınız olursa bu tefeci mikropların başkalarına bulaşmasını engelleyin.

Bu tefeci mikroplara bulaşmayın. Gerekirse küçülün, malınız varsa onu satın ,faizsiz borç bulabiliyorsanız onu bulun ama ne olur bu mikropları beslemeyin bulaşmayın onlara.

Korona virüsten dolayı ekonomik zararlar olmuş olabilir ne olursunuz bu it oğlu it tefeci mikroplardan uzak durun, bunlara bulaşabilecek olanlara göz kulak olun. Umarım bir hemşerim bile bunlara bulaşmaz.

Hüseyin DEMİR

kaynak doğubeyazıtgazetesi

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2020, 00:45
banner184
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER