Bayazıt Spor'un Maçları Belli Oldu

Van Grup merkezinde 3.lig mücadelesi verecek olan Bayazıtspor, bugün çekilen kura sonucu Kars?ın Kağızmanspor ekibi ile eşleşti.

Bayazıt Spor'un Maçları Belli Oldu
Van Grup merkezinde 3.lig mücadelesi verecek olan Bayazıtspor, bugün çekilen kura sonucu Kars?ın Kağızmanspor ekibi ile eşleşti. Çarşamba günü oynayacağı Kağızman ekibi, Bayazıtspordan zayıf bir ekip olarak görünüyor.

Bu mücadeleden galip gelmesi halinde Cuma günü Muş şekerspor, Iğdır Karaçomak Spor karşılaşmasının galibi ile oynayacak olan Bayazıtspor, bu turu da geçerse Grup finaline kalacak.

Öte yandan Bayazıtspor Çarşamba günü Van?da oynanacak olan karşılaşma için Doğubeyazıt İlçesinden ve Ağrı merkezde otobüsle taraftar taşımayı planlıyor. Ağrı Gençlik ve spor İl Müdürlüğü önünden saat 09:00?da kalkacak olan otobüsler için taraftarların 0-536-2556790 numaralı telefona bilgi vermeleri gerekiyor. Bu arada Kulüp Basın Sözcüsü Selahattin Kaçuru gerek Doğubeyazıt, gerekse Ağrı merkezden gelecek taraftarlarımızı ücretsiz olarak Van iline götürüp getireceğiz. Umuyorum ki Ağrı halkı Bayazıtspor ile birlikte tek yürek olacaktır.? dedi.
Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2010, 01:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER