sertifika töreni

Bilgisayar Kursu Sertifika Töreni

21 Haziran 2010 Pazartesi 12:17
sertifika töreni
Doğubayazıt Denetimli Serbestlik ve Yardım Merkezi Şube Müdürlüğü ve Koruma Kurulu Başkanlığı tarafından, Şube Müdürlüğü Bünyesinde kurulan bilgisayar sınıfında, suç mağduru çocuklara yönelik bilgisayar kursunu tamamlayan kursiyerlere düzenlenen törenle sertifikaları verildi.
 
Doğubayazıt?ta suç mağduru çocuklara yönelik Denetimli Serbestlik ve Yardım Merkezi Şube Müdürlüğü ile Doğubayazıt İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle bilgisayar işletmenliği meslek edindirme kursu tamamlanarak Doğubayazıt Adliyesi toplantı salonunda bilgisayar kursunu tamamlayan kursiyerlere sertifikaları Koruma Kurulu Başkanı Cumhuriyet Başsavcısı Hakan Dündar başkanlığında dağıtıldı.
 
Koruma Kurulu Başkanlığı?nın Haziran ayı olağan toplantısından sonra gerçekleştirilen sertifika dağıtım törenine Doğubayazıt Koruma Kurulu Başkanı Cumhuriyet Başsavcısı Hakan Dündar, Doğubayazıt Denetimli Serbestlik Şube Müdürü İbrahim Güneş, Doğubayazıt Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yaşar Ergül, Doğubayazıt İş Adamları Derneği Başkanı (DİAD) Nuri Taşdemir, Halk Bankası Müdür İsmail Acem, Doğubayazıt A-2 Tipi Kapalı Ceza evi ve İnfaz Kurumu Müdürü Vural Temur ve bilgisayar kursunu başarı ile bitiren kursiyerler katıldılar.
 
Törende konuşma yapan Cumhuriyet Başsavcısı Hakan Dündar; ?Toplumumuzun huzuru, kendisine ve çevresine duyarlı eğitimli, sağlıklı, genç nesiller yetiştirmemize bağlıdır. BU bağlamda çocuklar bizim geleceğimizdir. Bu konuda yapılan çalışmalar çok önemlidir. Çocuklara her tür konuda sahip çıkmamız ve yardımcı olmamız gerekir. Bu konuda desteklerini esirgemeyen tüm Kurum ve kişilere teşekkür ediyorum.? Dedi.
Anahtar Kelimeler: ağrı haberleri

    Yorumlar

TÜMÜ Yazarlar
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
AĞRI İ. Ç. ÜNİVERSİTESİAĞRI MİLLİ EĞİTİM AĞRI VALİLİĞİ
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv