Asansör bakımı ve Büro Sekreterliği Kursu Yoğun İlgi..

Ağrı İŞKUR ve Doğubayazıt Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanlığı tarafından başlatılan asansör bakımı ve büro sekreterliği kursu yoğun ilgi gördü.

Asansör bakımı ve Büro Sekreterliği Kursu Yoğun İlgi..

Ağrı İŞKUR müdürü Şahin Koç ve Doğubayazıt Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Yaşar Ergül kursiyerleri sınıfta ziyaret etti.

İŞKUR müdürü Şahin Koç yaptığı konuşmada ?Doğu Anadolu da ilk kez Doğubayazıt?a açılan asansör bakımı ve büro sekreterliği kursunun ilerde kazandıracağı çok imkanlar var. Sertifikasını alan her kursiyerimizin resmi dairelerde özel şirketlerde iş bulabilmeleri mümkündür. Biz bu ve buna benzer konularda kursiyerlerimizi işe alan şirketlere veya kurumlara 36 ay boyunca sigorta primlerinin yatırılması konusunda yardımcı olacağız? dedi. Akabinde Doğubayazıt Esnaf ve Sanatkalar Odası Başkanı Yaşar Ergül de yaptığı konuşmada ?Bize bu çalışmada destek olan Ağrı İŞKUR müdürüne öncelikle teşekkür etmek istiyorum. Doğubayazıt?ımızın kalkınması için başlattığımız bu meslek kurslarının devamı gelecektir. Özellikle de 2012 yılının ortalarına doğru daha geniş kapsamlı kurslar açılacaktır. Buradan halkımıza duyurmak istiyoruz. Asansör bakımı ve büro sekreterliği kursunda bayan kursiyerlerimizin çokluğu bizi çok memnun etti.? dedi.

Kurs öğretmenleri İkram Dursun ve Fatma Eraslan ?bizde elimizden geldiği kadar kursiyerlerimize kendi bilgi birikimlerimizden enjekte etmeye çalışıyoruz.? dediler.

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2011, 20:10
banner184
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER