Vali Elban Öğrencilerimizin Karne Sevincine Ortak Oldu

Tüm Türkiye’de olduğu gibi ilimizde de 2018-2019 Eğitim ve Öğretim yarıyılı tamamlanırken, Valimiz Sayın Süleyman Elban, çocuklarımızın karne sevincine ortak oldu.

Vali Elban Öğrencilerimizin Karne Sevincine Ortak Oldu

 Cumhuriyet Ortaokulu’ndaki karne dağıtım törenine Valimiz Sayın Süleyman Elban yanı sıra Vali Yardımcısı Onur Kökcü, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin, Öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

  
 Öğrencilerle teker teker ilgilenen Vali Elban, öğrencilerdeki karne sevinci ve heyecanlarına ortak oldu.
 
 Karne dağıtım töreninde değerlendirmede bulunan Vali Elban, “ Çocuklarımızın heyecanına ortak olmak için geldik ve karnelerini dağıttık. Gençlerimiz hem çok başarılı hem çok zekiler. Hem de gelecek ile ilgili beklentileri ve talepleri çok yüksek. Böyle olması beni çok heyecanlandırdı ve gururlandırdı. Ben özellikle çocuklarımızın heyecanlarının ve iddialarının artarak devam etmesini bekliyorum.  Onlar bu heyecanı, bu iddiaları sürdürsünler ki bizde onların ihtiyaçlarını ve taleplerini olabildiğince karşılayalım. Çocuklarımızı ülkemize, dünyaya ve insanlığa faydalı ve iyi işler üreten bireyler olarak yetiştirelim, temennimiz odur. 2018-2019 Eğitim ve Öğretim yılının ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum’’ dedi. 
 
 Daha sonra Vali Elban, okul içerisinde bulunan Kodlama sınıfını ziyaret edip, öğrencilerimizin yaptığı çalışmaları inceleyerek onlarla sohbet etti. Ardından öğretmenler odasında okulda görev yapan öğretmenler ile bir araya gelerek talep ve sorunlarını dinledi.
Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2019, 21:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER