Ağrı'da Ahilik Haftası Kutlamaları

Ağrı Esnaf ve Sanatkarlar Birliği (ESOB) Başkanı Hayati Aydemir ve bazı sivil toplum örgütlerinin temsilcileri 'Ahilik Haftası' nedeni ile Ağrı Belediye Başkanı Hasan Arslan'ı makamında ziyaret ettiler

11 Ekim 2010 Pazartesi 20:49
Ağrı'da Ahilik Haftası Kutlamaları

ESOB Başkanı Hayati Aydemir ve beraberindeki heyet makama girişlerinde Başkan Hasan Arslan'a çiçek hediye ettiler. Ahilik Haftasının önemine vurgu yapan Başkan Hayati Aydemir, ahilik felsefesinin yaşanılmasındaki öneme değindi. Ahiliğin zengin ve fakir arasındaki denge olduğunu belirten Aydemir "Oldukça anlamlı ve önemli olan bu haftayı en iyi şekilde kutlamaya çalışıyoruz. Bu bağlamda bazı ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde hem haftayı kutlamak hem de esnafımızın sorunlarını dile getirmeye çalışıyoruz. Amacımız esnafımızın rahat bir şekilde geçimini sağlamasıdır" dedi.
Ahilik Haftası'nı kutlayan Ağrı Belediye Başkanı Hasan Arslan, her zaman esnafların yanında olmaya gayret gösterdiklerini söyledi. Belediye hizmetlerinin de konuşulduğu ziyaret sonunda Başkan Arslan, ESOB Başkanı Hayati Aydemir'e günün anısına plaket hediye etti.

Anahtar Kelimeler: AhilikHaftasıKutlamaları

    Yorumlar

banner150
banner151
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
AĞRI İ. Ç. ÜNİVERSİTESİAĞRI MİLLİ EĞİTİM AĞRI VALİLİĞİ
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv