Ağrı'da temel tasarım sergisi açıldı .

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim Fakültesi Resim Öğretmenliği 1. sınıf öğrencilerinin iki dönem boyunca temel tasarım dersinde yaptıkları çalışmalar sergilendi

02 Haziran 2010 Çarşamba 23:12
Ağrı'da temel tasarım sergisi açıldı .

Ağrı'da temel tasarım sergisi açıldı .
Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim Fakültesi Resim Öğretmenliği 1. sınıf öğrencilerinin iki dönem boyunca temel tasarım dersinde yaptıkları çalışmalar sergilendi.
Ağrı İbrahim Üniversitesi Eğitim Fakültesi D Blok katındaki serginin açılışına Rektör Prof. Dr. İrfan Arslan, öğretim görevlileri ve çok sayıda öğrenci katıldı. İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Öğretim Görevlisi Fuat Ayık yönetiminde üretilen resimler 5 gün boyunca sergilenecek. Sergi ile hem sosyal aktivitelerin artacağını hem de öğrencilerin hayata bakışı ve okula karşı sevgisinin artacağını belirten Fuat Ayık, "Bu çalışma hem onların bireysel ve gurup çalışmasının artmasına motivasyon sağlayacak hem de öğretmenler ile öğrencileri okul arasındaki kaynaşma daha da artacaktır. Çalışmada emeği geçen herkesi kutluyorum." diye konuştu.

banner100

    Yorumlar

banner150
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
AĞRI İ. Ç. ÜNİVERSİTESİAĞRI MİLLİ EĞİTİM AĞRI VALİLİĞİ
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv