AĞRININ SESİ AÇIKLAMA

Haber sitemize yönelik son zamanlarda yapılan eleştiriler ve gelişen bir takım olaylar hakkında genel açıklama yapmak durumunda kaldık.

AĞRININ SESİ AÇIKLAMA

Değerli site takipçilerimiz,

Sitemize göstermiş olduğunuz ilgi bizleri sürekli çalışmalarımız yönünde motive etmekte ve güç vermektedir. Ağrı ve çevresinde uzun zamandır halkın menfaatine yönelik haber yapmaya çalışıyoruz. www.agrininsesi.com. için halkın menfaatleri herşeyi n üstündedir ve önünde gelir. Doğrudan yana cesur yanlışın karşısında sert bir muhalefet olduğumuzu buradan bir daha belirtiyoruz.

Haber sitemizin yenilenen görsel tasarımı ve yayınlanan haber içeriğinden siz değerli  
www.agrininsesi.comtakipçilerimizden sürekli olumlu mesajlar alıyor bu mesajların vermiş olduğu güven ile Ağrı ve genel anlamda sesimizi Ağrı dışına daha iyi duyurmak için sağlam ve ileriye dönük projelerimiz ile kararlılıkla yürümekteyiz. www.agrininsesi.com , insani değerlere sahip çıkan ve her görüşe saygı duyan bir politika izlemektedir. Kesinlikle birilerine iyi olmak için bir başkasını karalayacak şekilde politika izlemez yandaş ve yoldaş tutumlardan uzak durmaktadır.

Bulunduğumuz şehir çok farklı kültürlerin ve görüşlerin bir arada yaşadığı bir diyar. Bunu bildiğimiz için sitede yayınlanan haberlerin içerik ve haber diline özen gösterilmesi konusunda sitede görevli bulunan arkadaşlarımız özel bir hassasiyet göstermektedir. Hiç bir arkadaşımız haber girdiği zaman kendi ideolojik hassasiyetlerini göz önünde bulundurmaz ve buna dayalı sansürcü bir tavır sergilemez. Son zamanlarda Ülke gündeminin sıcak olduğunu hepimiz iyi bilmekte ve beraber takip etmekteyiz. Gündem de öne çıkan konular ve haberlere daha ağırlık veriyoruz bunun nedeni sorunların üzerine ne kadar gidebiliyoruz ve neler düşünüyoruz mantığıdır.

 Sürekli şunu ifade ediyoruz Ağrı veya genel anlamda bizleri alakadar eden konuları buradan paylaşmayı sürdüreceğiz kimse bu konuda bize engel olamaz ve tehtit edemez..

 www.agrininsesi.com Ağrı bölgesinde hiçkimsenin adamı olmadan doğruya doğru, yanlışı düzeltme gayreti içerisinde olan ve gönüllü kişilerden oluşmuş interaktif bir haber sitesidir. Sitede çalışan arkadaşlarımızın kim olduğu ve sitenin nasıl yönetildiği hakkında sitemizde ana sayfada yer alan künye kısmında herşey aşikar ve ayandır buradan öğrenmeniz mümkündür.

Ağrı bölgesi çok farklı kültürlerin ve düşünceleri bir arada barındıran ve yaşatan bir bölgedir. İnsanların düşüncelerine ve grupların gücüne göre haber yapmamız imkansızdır. Hiç kimse bunu bizden isteme cesaretinde dahi bulunamaz hiç bir arkadaşımız böylesi bir gayret içine girmez. Sitede görevli arkadaşlarımızın düşüncesi ne olursa olsun kendi düşünceleri kapsamında olayları değerlendirmez ve duyguları ile hareket etmez. Mantık bizim için esastır.

Sizlerin desteği ile daha iyi yerlere geleceğimize inanıyoruz. Lütfen sitemize destek ve hep birlikte sahip çıkalım.

Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2010, 23:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER