BİZ KÖRMÜYÜZ- KÖŞE YAZISI

YAZARLAR, İNTERNET SİTELERİ VE CEMİYETLER

BİZ KÖRMÜYÜZ- KÖŞE YAZISI
Geçenlerde yerel internet siteleri arasında gezintiye çıktım bu arada köşe yazarlarına da bir göz attım, ne düşündüm biliyor musunuz biz delimiyiz yoksa geri zekâlı mıyız, Ağrı da olan sorunları yalnız bizmi görüyoruz, bu kadar yazar var Allah aşkına  bu yazarlar veya int. yöneticileri suya sabuna değinmeden yandaşlarını göklere çıkarıyorlar,tabiki takım tutacaksınız ama takımda oynayan oyuncularında hatalarını yazmak sizlere vazife değilmi.
 
Vallahi bizim içimiz kararmış,iktidar veya muhalefet (varsa eğer)artık ne yapsalar amuda dahi kalksalar bize yaranamıyorlar biçareler,gözümüz kör olmuş galiba yapılanları göremiyoruz,baksanıza yandaşlara bakıyorsun Ağrıda yatırımlar,.istihdamlar,projeler,hizmetler havada uçuşuyor .
 
Hele birde garibim Kanal 04 yazarlarından bir arkadaş var ki ne yapsa yaranamıyor savunduğu vekile, bir deri bir kemik kalmış, resmen şamar oğlanı olmuş vekilin, bunları yazarken arkadaşı rencide etmek istemem ama acıdım, yarın seçim var diyelim yazılarıyla savunduğu insan seçilemedi ne olacak hali, bazı arkadaşlarda Ağrı yi uydudan izliyorlar yazdıklarını okuyunca ne zaman geldiler Ağrı ya diye sormadan edemiyorum,acaba  İstanbul?dan,Antalya?dan,Ankara?dan Ağrı nasıl görünüyor merak ediyorum.
 
Yazarların yazdıklarını eleştirmek haddim değil ama ne olur birazda gerçekleri görsünler, bu gün savundukları insanların yarın muhalefete düşünce ne yazacaklar merak ediyorum, bu yazdıklarım yalnız yazarlar için değil, yerel tabanda yayın yapan internet siteleri içinde geçerli, Allah rızası için bir tanesi muhalefet yapıp da, Ağrı da şu şu olumsuzluklar var demiyor veya diyemiyor.
 
Kardeşlerime şu güzelliği de yapabilirim yeni açmış olduğumuz www.agrininsesi.com veya www.agridanhaber.com siteleri nde düşüncelerini özgürce yazmak isterlerse başımızın üzerlerinde yerleri var ama tek şart doğruları ama yalnızca doğruları yazmaları şartıyla.
 
Şunu da yazmaktan geçemeyeceğim belki bazılarınız bilmezsiniz ama ilimizde basın dalında kurulmuş iki dernek var Çağdaş Gazeteciler DerneğiveAğrı Gazeteciler Cemmiyeti, gazeteci arkadaşlar bu cemmiyet veya dernek altında mesleklerini sürdürmeye çalışıyorlar, ama ne yazık ki burası önemli her iki dernekte biri birilerine küs ler, acaba dedim aralarında husumetmi var, yoksa ortada bir rant veya pastadan pay almak içinmi düşman kesilmişler hiçbir şey bulamadım,  benim bilmediğim veya öğrenemediğim başka şeylerimi var çözemedim, her iki derneğin başkanlarıyla aram çok iyi, konuşturmaya kalksan biri birilerine toz kondurmuyorlar ama gel gör ki bir araya gelmek istemiyorlar.
 
Baksanıza bu günde daldan dala atladım ama kafama takıldılar ne yapayım. Köşe yazarlarının da, dernek başkanlarının da cevap hakları var tabiî ki ama benim gibi hasta ve yaşlı adamı üzmeden olsun olurmu, çünkü bende kalp var.
 
Bütün yazar ve site yönetici arkadaşlara saygılar sunuyorum.
 
 
 
  
 
 
Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2010, 02:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
kenan baran
kenan baran - 9 yıl Önce

sayın ali bey sizi kutluyorum yorumlarınızdan dolayı gerçekleri yazmalıyız biz o yüzden hizmetten kıtız haklısınız medya yandaş olmuş vekillerimiz medyada çok iyi hizmet yapıyorlar görünüyor gelelim berdenin obür yüzüne valahide bilahide yok hizmet falan bizlere yazıktır artık

SIRADAKİ HABER