M. Ali Erbil'den Vanlılara ağır benzetme

Erbil, gazetecilerin yabancı kızlarla ilgili sorularını ise "Onlar yabancı değil Vanlı. Bize geldiler yedirdik, içirdik, giydirdik şimdi de yolcu ediyorum. İnsanlık görevimizi yaptık" diye gülerek yanıtlayınca büyük bir gafın da altına imza atmış oldu.

M. Ali Erbil'den Vanlılara ağır benzetme

Komedyen Mehmet Ali Erbil yanında gezdirdiği iki güzel için kesenin ağzını açtı. Ağabeyi Mustafa Erbil'in de eşlik ettiği ünlü komedyen, İstinye Park'ta girdiği bir mağazada yakından ilgilendiği kızları hediye yağmuruna tuttu. Erbil'in kasada yüklü miktar ödediği görüldü.

"Yedirdik içirdik gönderiyoruz"

Erbil yaklaşık bir saat süren alışveriş boyunca kızlar için kimi zaman beğendiği aksesuvar ve giysileri da kendi elleriyle seçti. Mağazadan şoförünün taşıdığı altı poşetle çıkan Erbil, otomobiline bineceği sırada yanındaki kızlarla gazetecilere yakalanınca kısa bir şaşkınlık yaşadı.

Ardından işi şakaya vuran ünlü komedyen, hemen kızları ağabeyinin yanında bırakıp ayrı bir köşeye geçti. Erbil'in, gazetecilerin "Kızlar yabancı mı?" sorusuna ise gülerek "Yok yok onlar Vanlı. Bu gün bize geldiler yedirdik, giydirdik şimdi de yolcu ediyoruz. Yanlış anlaşılmasın tamamiyle insanlık görevimizi yaptık" diye gülerek yanıt vermesi şaşkınlık yarattı.

Ağabeyi Mustafa Erbil iki yabancı kadınla taksiye binerken, Erbil ise yaptığı gafın ardından kızlar için aldığı hediye poşetleriyle birlikte şoförünün kullandığı otomobiline geçti.

Erbil'in ilk gafı deği

Ünlü şovmen, daha önce bir çok kez büyük tepki çeken gaflara imza attı. Özellikle 2010 yılında Erbil'in canlı yayında yaptığı 'mum söndü' gafı Alevilerin büyük tepkisini çekmişti. Büyük protestolara maruz kalan Erbil'in programı yayından kaldırılmıştı. Sonrasında ünlü şovmen defalarca Alevilerden özür dilemişti.

İşte Mehmet Ali Erbil'in inanılmaz gafları...

- Yıl 2004: Çarkıfelek programına telefonla bağlanan kadın yarışmacı ısrarla otomobil isteyince, Erbil ağzını bozdu. Kuliste mikrofonunun açık olduğunu fark etmeyen şovmen, yarışmacıya 'Oğlunun da a?' diye küfür etti.

- Yıl 2006: Ya Şundadır Ya Bunda programında bir yarışmacının pantolonunu indirdi. İç çamaşırı olmayan yarışmacının cinsel organı göründü.

- Yıl 2007: 50 Sarışın programında yarışmacılardan biri 16 yaşında evlendiğini söyledi. Erbil de bunun üzerine 'O yaşta kocanınkinden korkmadın mı?' dedi.

- Aynı yıl yine, 50 Sarışın programında yanındaki erkek yarışmacıya, karşıdaki kadınları göstererek 'Gördün mü ka...?' diye sordu

- Yıl 2008: Çarkıfelek'te, 'Bir Çerkez tavuğu vardır, bir de Çerkez lavuğu vardır' diyen Erbil'e tepki gösteren Çerkez vatandaşlar stüdyoyu bastı.

- Yıl 2008: Çarkıfelek'te, 'Tebriz'e selam, Erbil'e selam, Afganistan'a selam, El Kaide'ye selam' diyerek büyük bir gafa imza attı.

- Yıl 2010: Çarkıfelek programında Erzincan'la yaptığı canlı bağlantı kesildi. Erzincanda ekran kararması üzerine Mali 'Mum söndü mü yapıyorsunuz burada?' sözleri Alevilerin büyük tepkisini çekti.

- Yıl 2011: Erbil, iki yabancı güzelle objektiflere yakalandı, gazetecilerin yabancı kızlarla ilgili sorularına "Onlar yabancı değil Vanlı. Bize geldiler yedirdik, içirdik, giydirdik şimdi de yolcu ediyorum. İnsanlık görevimizi yaptık" dedi.

MİLLİYET - STAR GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2011, 23:10
banner184
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER