Teç-Sen Ağrı İl Başkanı Mehmet Baki DURSUN?un Basın açıklaması."

"Teç-Sen Ağrı İl Başkanı Mehmet Baki DURSUN?un Basın açıklaması."

05 Kasım 2010 Cuma 22:11
Teç-Sen Ağrı İl Başkanı Mehmet Baki DURSUN?un Basın açıklaması.
Değerli Eğitim Çalışanları Arkadaşlarım;

1 Kasım 2010 Pazartesi günü Kızılcahamam da yapılmış olan 18. Milli Eğitim Şurasında sadece öğretmen arkadaşlara yönelik alınan kararlar biz tüm eğitim çalışanları camiasını son derece üzmüştür. Elbette ki bu karar kesin olmamakla beraber böyle önemli bir şurada alınan kararlarda tüm eğitim çalışanlarının isimlerinin zikredilmemesi bizleri son derece üzmüştür. Bir kurumda başarılar ve çalışmaların hepsi ortaktır. Kesinlikle bir kesime veya bir guruba ait değil başarılarda, başarısızlıklarda çalışmalarda verilen emeklerin hepsi ortaktır, kesinlikle ferdi değildir; Ancak herkes kendi statüsüne göre çalıştığı kurumda bir emeğe ve başarının gerçekleşmesinde mutlaka bir katkıda bulunmuştur.

                            Onun için sayın yetkililerin ve sayın şura katılımcılarının konuları değerlendirirken bir kurumda tüm çalışanları göz önünde bulundurarak değerlendirme yapmaları, daha adil ve daha demokratik olacağını düşünüyorum.

                              Bu noktada hareketle yapılan 18. Milli Eğitim Bakanlığı şura kararlarının tüm ülkeye ve tüm eğitim çalışanlarına hayırlı olması bizim en büyük temmenimizdir.

 

TEÇ-SEN BASIN YAYIN ve SOSYAL İŞLER BAŞKANLIĞI
    Yorumlar

banner150
banner133
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
AĞRI İ. Ç. ÜNİVERSİTESİAĞRI MİLLİ EĞİTİM AĞRI VALİLİĞİ
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv