Vali YERLİKAYA'NIN Taşlıçay Ziyareti

Ağrı Valisi Ali YERLİKAYA ve beraberindeki heyet Taşlıçay İlçesi'ni ziyaret etti

Vali YERLİKAYA'NIN Taşlıçay Ziyareti

Ağrı Valisi Ali YERLİKAYA,Vali Yardımcısı Muhittin GÜREL,  Ağrı İl Emniyet Müdürü Naci KURU, kurum amirleri ve beraberindeki heyet Taşlıçay Hükümet Konağı önünde Kaymakam ATEŞ ve kurum amirleri tarafından karşılandı.Vali YERLİKAYA karşılamanın ardından Kaymakamlık makamına geçerek Kaymakam ATEŞ ?ten Taşlıçay ilçesiyle ilgili bilgi aldı. 


Vali YERLİKAYA ve beraberindeki heyet Kaymakamlık ziyaretinin ardından Taşlıçay Belediyesi, Taşlıçay Jandarma Komutanlığı ve Taşlıçay Emniyet Amirliği'ni ziyaret ettiler. Ziyaretleri sırasında yetkililerden ilçenin sorunları hakkında bilgi alan Vali YERLİKAYA esnafları teker teker ziyaret ederek ilçe esnaflarının ve halkın sorunlarını dinledi. 


Sorunları olan vatandaşların kısa sürede ilçe kaymakamıyla ortaklaşa kolektif bir çalışma yaparak sorunların çözülmesi için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını söyleyen Vali YERLİKAYA  hükümet konağı önünde basın mensupları, vatandaşlar ve kurum amirleri ile çekilen hatıra fotoğraflarının ardından ilçeden ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2010, 13:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER