Vali YERLİKAYA'NIN Taşlıçay Ziyareti

Ağrı Valisi Ali YERLİKAYA ve beraberindeki heyet Taşlıçay İlçesi'ni ziyaret etti

31 Mayıs 2010 Pazartesi 13:17
Vali YERLİKAYA'NIN Taşlıçay Ziyareti

Ağrı Valisi Ali YERLİKAYA,Vali Yardımcısı Muhittin GÜREL,  Ağrı İl Emniyet Müdürü Naci KURU, kurum amirleri ve beraberindeki heyet Taşlıçay Hükümet Konağı önünde Kaymakam ATEŞ ve kurum amirleri tarafından karşılandı.Vali YERLİKAYA karşılamanın ardından Kaymakamlık makamına geçerek Kaymakam ATEŞ ?ten Taşlıçay ilçesiyle ilgili bilgi aldı. 


Vali YERLİKAYA ve beraberindeki heyet Kaymakamlık ziyaretinin ardından Taşlıçay Belediyesi, Taşlıçay Jandarma Komutanlığı ve Taşlıçay Emniyet Amirliği'ni ziyaret ettiler. Ziyaretleri sırasında yetkililerden ilçenin sorunları hakkında bilgi alan Vali YERLİKAYA esnafları teker teker ziyaret ederek ilçe esnaflarının ve halkın sorunlarını dinledi. 


Sorunları olan vatandaşların kısa sürede ilçe kaymakamıyla ortaklaşa kolektif bir çalışma yaparak sorunların çözülmesi için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını söyleyen Vali YERLİKAYA  hükümet konağı önünde basın mensupları, vatandaşlar ve kurum amirleri ile çekilen hatıra fotoğraflarının ardından ilçeden ayrıldı.

banner100

    Yorumlar

banner150
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
AĞRI İ. Ç. ÜNİVERSİTESİAĞRI MİLLİ EĞİTİM AĞRI VALİLİĞİ
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv