Bir şeyler Oluyor...

Dr.Ekonomist Şinasi Kara yazdı,

Bir şeyler Oluyor...

BİR ŞEYLER OLUYOR

CAOVID 19 ile ilgili komplo teorileri dur durak bilmiyor. Elimizdeki  verilere bakalım ve tartışmaya biz de katılalım.

 1. Bilinmeyen bir şahıs, belediye ve imal edene yüklü paralar ödeyerek, 1980 yılında Amerika'da Georgia Stonehedge  diye tanımlana 6 granit taşı, diktirmiş.  Stonehedge üzerinde 8 dilde yazılmış 10 emir var. Emirlerden birincisi ''Dünya nüfusunun 500 milyon sınırında tutun'' diyor.

2. Dünya nüfusu artıyor. Artan nüfus karbon dioksit salınımını artırıyor. Artan karbon dioksit, sera etkisi ile dünya ısısını artırıyor. Buzlar eriyor. Eriyen buzlar okyanuslardaki sıcak su akıntısını durduracak. Kuzey Amerika ve Avrupa buz çağına geri dönecek. Batı  bilim adamları hem fikir. Sadece zamanı bilinmiyor. Çare karbon dioksit salınımını azaltmak. Bunun için nüfusun da azalması gerekiyor.

3. Zengin bir Amerikalı var. 2012 yılındaki gazetelerde, dünya nüfusunun azaltılması konsunda makaleler yazıyor. Bu Amerikalı aşı konusuyla yakından ilgileniyor. Şirketleri aşılar ile ilgili patentler alıyor. Adam zengin. Niyeti para kazanmak olabilir miİ Yoksa başka bir niyeti mi var?

4.  Nobel ödüllü Japon bilim adamı covid 19 adlı virüsün yüzde yüz yapay olduğunu iddia ediyor. İddiamı yalanlasınlar, nobel ödülümü geri veririm. Diyor.

5. İtalyan bir doktor ''sizi aşılamaya mecbur bırakacaklar. Okula gitmek için aşılacanacaksınız, evden çıkmak için aşılanacaksınız, aşılanmadan bankaya dahi gidemeyeceksiniz. Aşı sizin bağışıklık sisteminizi zayıflatacak. Hasta olup öleceksiniz. Amaçları, dünya nüfusunu azaltmak. Asla aşı olmayacam, siz de olmayın. Diyor.

Kafalar  çok karışık. Yorumlarınız bekleniyor.

Şinasi Kara

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2020, 23:53
banner184
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER