DASTİNİ AĞRI ŞUBESİ AÇILIYOR

Dastini Ağrı Şubesi Yarın Açılıyor.

DASTİNİ AĞRI  ŞUBESİ AÇILIYOR

Bebeğinizin ihtiyaç duyacağı, sizin güvenle kullanabileceğiniz her türlü ürünü en uygun şartlarla size sunan DASTİNİ Bebe Market yarın Ağrıda törenle açılıyor.

Mağazada 0–12 yaş çocuklar için geniş ürün yelpazesine sahip olan DASTİNİ Bebe Market leylek pınar mahallesi halk bankası arkası özgül center altında açılıyor. Murat demir ve  Barış Tayfun  ortaklığında  açılan yeni mağazanın , çocuk giyimi alanında hizmet verecek yeni işyerinin ilimize ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyoruz.

Mağazada çocuklar için A’dan Z’ye her şeyin mevcut olduğunu belirten Mağaza yetkilileri, “Bebeğinizin sağlığı, sizin rahatlığınız için gerekli olan bir bebek arabasını, oto koltuğunu, park yatağını, şampuanı, pişik kremini, bebe yağını, biberonu, emziği, oyuncağını, tulumunu, önlüğünü yada ayakkabısından elbisesine veya montuna kadar tüm iç veya dış giyimlerini bu marka adı altında bulmakta zorlanmayacaksınız. Şu anda mağazamızda 0-6 yaş arası bütün bebek ihtiyaçlarını giderilebilecek ürünleri mağazamızda bulma imkanı olacak. Ağrı ilimize yeni ve modern bir kurumsal bebe ve çocuk mağazası açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ağrıya hayırlı olmasını temenni ediyoruz.

Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2020, 22:03
banner184
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER