banner177

SAĞLIK BAKANINA TEŞEKKÜR.

Başkan Sayan’dan Sağlık Bakanı Koca’ya Teşekkür

SAĞLIK BAKANINA TEŞEKKÜR.

Ağrı’da,sağlık alanında yıllardır büyük bir eksiliği olan ve yüzlerce insanımızın ölümüne sebep olan ANJİYO Ünitesi’nin, iki gün önce son hazırlıkları Siyami Ersek Hastanesi Başhekimi hemşehrimiz Sayın Prof.Dr.Cevdet Koçoğulları ve ekibi tarafından tamamlanmış hizmete girmesi ile Ağrı halkı tarafından büyük bir mutlulukla karşılanmıştı.

Vatandaşlar inşallah artık hastalarımız erzurum ve van yollarında ölmeyecekler diye sevinçlerini dile getirirken Devlet hastanesindeki Anjiyo Ünitesi dün gece ilk hastasına hizmet verdi.

Başkan Sayan’ın Ağrı Devlet Hastanesinde dün gece itibari ile hizmete giren ANJİYO Ünitesiile ilgili haberi,duygu ve düşüncelerini, teşekkürlerini ifade eden mesajı kendi sosyal medya hesabı üzerinden şu sözleri ile paylaştı.

Savcı Sayan: Sayın Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca

An itibari hastanemizde sizin büyük çabalarınızla kurulan anjio ünitemizde ilk anjiografi işlemi başarı ile tamamlandı. Emekleriniz ve destekleriniz için size minnettarız. Ağrı halkına hayırlı uğurlu olsun. Doktor arkadaşların eline sağlık. Ayrıca anjiyo ekibinin eğitiminde büyük destekleri olan. Siyami Ersek Hastanesi Başhekimi hemşehrimiz Sayın Prof.Dr. Cevdet Koçoğulları’na ve ünitenin hızla kurulması için çaba sarf eden Sağlık Bakan Yardımcımız Sayın Halil Eldemir’e Ağrılılar adına teşekkür ederiz
Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2019, 11:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER