banner171

AĞRI AK PARTİ İL BAŞKANI ABBAS AYDIN AGC’Yİ ZİYARET ETTİ.

Ağrı Ak Parti İl Başkanı Av.Abbas Aydın Yönetim kurulu ile beraber Ağrı Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve yönetim kurulu üyelerini makamında ziyaret etti.

AĞRI AK PARTİ İL BAŞKANI ABBAS AYDIN AGC’Yİ ZİYARET ETTİ.

 Ağrı Ak Parti İl Başkanı Av.Abbas Aydın Yönetim kurulu ile beraber Ağrı Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve yönetim kurulu üyelerini makamında ziyaret etti.

Ak Parti Ağrı İl Başkanı Avukat Abbas Aydın Yönetim kurulu üyeleri ile beraber Ağrı Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Alaettin Aslan,Yönetim Kurulunu Gazeteciler Cemiyetinde ziyaret Etti. 

Ak Parti Ağrı İl Başkanı Avukat Abbas Aydın; Sivil Toplum Örgütleri Bir Ülkenin Mihenk Taşlardır, Biz Ak Parti Ailesi Olarak Buna Çok Önem Veriyoruz Hele Türkiyede Basın Sektörü Ülkemizin Vaz Geçilmezi Dördüncü Küvet Olarak Karşımda Hep Dürüyor, Ağrı Gazeteciler Cemiyeti Ve Ağrıdaki Basını Çok Önemsiyoruz. Ülke Olarak Birlik Beraberliğe Bu Günlede Daha Çok İhtiyacımız Var, Bü Ülke Ağrı Hepimizin Hep Birlikte Sahip Çıkacağız. Siz Değerli Basın Mensubu Arkadaşlarımıza Çok İş Düşüyor. Ağrı İlinin Kalkınması İşsizlikle Mücadale,Yeni Projeler Üretmek, İlimiz Refah Seviyesini Sosyo Ve Ekonomik Yönden Nasıl Kalkındıracığız, Artık Sivil Toplum Örgütleri Hep El Elle Vererek Düşünmemiz Gerekir. Ak Parti İl Başkanı Olarak Ben Ve Yönetim Kurulum İl Ve İlçeler Olarak Bizler Hazırız Ağrının Kaderini Değiştirmeye Başta Ağrı Basını Olarak Sizlerden ve Tüm Sivil Toplum Örgütlerinden Destek Bekliyoruz.ilimizde bulunan Tüm Sivil Toplum Örgütleri temsilcileri Oda Başkanlarını ,Resmi kurum ve kuruluşları il yönetim kurulu üyelerimiz İle beraber ziyaret ederek Bilgi Alışverişinde Bulunuyoruz, Onların Değerli Fikirlerlerinden İstifade Etmeye Çalışıyoruz Dedi.
Ağrı Gazeteciler Cemiyet Başkanı Alaettin Aslan ise Ak Parti Ağrı İl Başkanımız sayın Avukat Abbas Aydın ve Yönetim kurulu üyeleri bizleri birliğimizde ziyarete Geldikleri İçin Teşekkür Ederek, Ağrı Basını Olarak Her Zaman Tarafsız, Objektif Açıcadan Olayalara Bakmaya Çalışıyoruz Söz Konusu Ülke Ve Ağrı Olunca Tarafımız Her Zaman Bellidir. Bu Manada Ağrıda Bu Sıkıntılı Dönemde Nasibini Alıyor Ak Parti İl Başkanı Avukat Abbas Aydın Ve Yönetim Kurulunu Tebrik Ederim.Kendisine Olan Güvenim Tamdır. İnsanlara Pozitif Bir Enerji Veriyor,En Önemli Özeliği İnsanları ÖtekileşirmedenKucaklamasıdır. Ağrı’da Bulunan Sivil Toplum Örgütleriyle Yaptığı İstişareden Dolayı Tebrik Ederim. Hakketen Ağrı’nın Artık Köy Görüntüsünden Kurtulup Şehir Olma Zamanı Gelmiştir. Nazik Ziyaretlerinden Dolayı Ağrı Ak Parti İl Başkanı Abbas Aydın, İl Yönetim Kurulu Üyelerini, Ak Parti İl Encumeni İrfan Kalkan Beye Çok Teşekkür Ederiz Dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2018, 15:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER