Ağrı Cumhuriyet Caddesi ihalesi iptal edildi

Ağrı Valisi ve Belediye Başkan Vekili Elban mahalle muhtarları ile bir araya gelerek yaptığı toplantıda, Cumhuriyet Caddesi ihalesinin iptal edildiğini söyledi.

29 Temmuz 2017 Cumartesi 11:13
Ağrı Cumhuriyet Caddesi ihalesi iptal edildi

 Ağrı Belediyesi, meclis salonunda düzenlenen toplantıda Ağrı’da bulunan 18 mahalle muhtarı ile toplantı yapan Elban, düzenli olarak muhtarlarla bir araya geleceğini belirtti.Bir araya geldiklerinde şehrin ve muhtarların temsil ettiği mahallelerindeki konularını konuşacaklarını söyleyen Vali Elban, “Bazen bütün mahalleler, bazen bir konu üzerinde konuşacağız. Bazen sizin dile getirdiğiniz konular olacak, onları konuşacağız. Sorunları birbirimize iletme konusuna tamamen beraber karar vereceğiz. Bunu neden böyle söylüyorum, çünkü belediyecilik hayatını hizmetler açısından, bir kısmı temel belediye hizmetleri, yani bunlar olmazsa olmazları yol ve sudur. Bu temel hizmetlerin bir kısmı ise anlık müdahale gerektiren arızası, ihtiyacı, problemi, hastası ve sıkıntısı olan işler olabilir. Birde bunların dışında günlük güncel olan, dün ihtiyaç olmayan ancak yarın ihtiyaç olan sorunlarda çıkabilir. Belediye hizmetlerinin bir özelliği de böyledir. Hem valilik hem belediyecilik görevi ile vatandaşın memnuniyetini ön planda tutacağız. Sizlerin bizi doğru yönlendirmesini ve yardımlarınızı bekliyoruz. Önümüzdeki yıl her yer asfaltlanacak ve vatandaşın ayağı çamurdan kurtarılacaktır. Bu yıl asıl hedefimiz temel ihtiyaçları karşılamaktır” ifadelerini kullandı.

Cumhuriyet caddesi ihalesinin de iptal edildiğini ifade eden Elban, muhtarların mahalleleri hakkında dile getirdiği sorun, görüş ve önerileri dinlemesinin ardından toplantı sona erdi.
Abdullah SÖYLEMEZ
kaynak: haberdeyiz.net

    Yorumlar

TÜMÜ Yazarlar
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
AĞRI İ. Ç. ÜNİVERSİTESİAĞRI MİLLİ EĞİTİM AĞRI VALİLİĞİ
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv