Ağrı Milletvekili mülakat komisyonu belirlendi!

AK Parti Ağrı Milletvekilliği Adaylığı için Ankara’da yapılacak olan mülakatta katılacak komisyon üyeleri belirlendi.

07 Mayıs 2018 Pazartesi 21:59
Ağrı Milletvekili mülakat komisyonu belirlendi!

 24 Haziran 2018 pazar günü yapılacak Milletvekili genel seçimleri için Ak Parti'de 5 Mayıs 2018 Cumartesi günü ülke genelinde Temayül yoklamalarının tamamlanmasının ardından bugün itibariyle mülakat süreci başlıyor.

Ak Parti Genel Merkezi tarafından uygulanan diğer kriterlerden biri olan Mülakat süreci bugünden itibaren başlayacağı öğrenildi. Mülakatlar içi Ak Parti Genel Merkezinde, Genel Başkan Yardımcısı, Bir MKYK üyesi, Bir kadın Kolları Üyesi ve Bir de Gençlik kolları üyesi yer alacak. Mülakatlarda her adaya 5 Dakika süre verilecek.
Mülakatların sona ermesinin ardından tespit edilen isimler Üst kurula sunulacak.

AĞRI KOMİSYON ÜYELERİ
Ağrı adayları için yapılacak mülakat için komisyon kuruldu. Komisyona AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Eskişehir Milletvekili Harun Karacan başkanlık yapacak.

Komisyonda ayrıca Ak Parti Genel Merkez Parti İçi Demokrasi Hakem Kurulu (DHK) üyesi Ethem Sancak, AK Parti Tokat Milletvekili Zeyid Aslan, AK Parti Gençlik Kolları Üniversiteler Genel Başkanı Vahit Atalay ve AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkan Yardımcısı İffet Polat olacak.
 
Temayüllerde kullanılan oyların sonucu ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmayacak. Ağrı mülakatının Salı gününden itibaren yapılması bekleniyor.

    Yorumlar

TÜMÜ Yazarlar
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
AĞRI İ. Ç. ÜNİVERSİTESİAĞRI MİLLİ EĞİTİM AĞRI VALİLİĞİ
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv