AĞRI VALİSİ SÜLÜYMAN ELBAN AGC’Yİ ZİYARET ETTİ..

Ağrı Valisi Süleyman Elban Ağrı Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret etti.

06 Ağustos 2018 Pazartesi 19:07
AĞRI VALİSİ SÜLÜYMAN ELBAN AGC’Yİ ZİYARET ETTİ..

 AĞRI VALİSİ SÜLÜYMAN ELBAN AGC’Yİ ZİYARET ETTİ...

 
Ağrı Valisi Süleyman Elban Ağrı Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret etti.
Ziyaretinde  Ağrı Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Alaettin Aslan Yönetim Kurulu Tarafından Karşılanan Vali Elban;Ağrı ilinin projelerinden bahseden yapımı devam eden projelerin ve daha yine hayata geçirilecek olan projelerden bahsetti.
Ziyaretinde Ağrı ilinin projelerinden bahseden Süleyman Elban yapımı devam eden projelerin ve daha yine hayata geçirilecek olan projelerden bahsetti.
İranlı turistlerin Ağrı için büyük önemi olduğunu vurguladı ve yine aynı şekilde Ağrı ilinin ekonomisine katkıda bulunacak turistlerin eskiye nazaran arttığını uçak seferlerinde bile minimum olarak günlük 40 İran vatandaşının Ağrı ilinden seyahat ettiğini belirtti.
Temizlik konusuna da değinen Vali Süleyman Elban: "Temizlikte Erzurum ile değil artık batı illeri ile yarışıyoruz, o kadar iddialıyız. Bu yönde büyük ve hızlı çalışmalarımız var" dedi.
Yerel Habercilik, muhabirlik gibi Basının sorunları ve problemleri üzerine konuş Vali Elban, Ağrı Gazeteciler Cemiyet üyelerini dinledi.
Malum projelerin devamı ve çokluğunu belirterek Ağrı'da yapılacak olan AVM ile ilgili Vali Elban'a soru yöneltildiğinde ise Vali Süleyman Elban bir kaç güne kadar o da çıkabilir diyerek bir cevapta bulundu.
Ziyaret, Vali Süleyman Elban'ın hatıra defterine yazısı ve hatıra fotoğrafıyla sona erdi.
banner100

    Yorumlar

banner150
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
AĞRI İ. Ç. ÜNİVERSİTESİAĞRI MİLLİ EĞİTİM AĞRI VALİLİĞİ
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv