AĞRI VALİSİ SÜLÜYMAN ELBAN AGC’Yİ ZİYARET ETTİ..

Ağrı Valisi Süleyman Elban Ağrı Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret etti.

AĞRI VALİSİ SÜLÜYMAN ELBAN AGC’Yİ ZİYARET ETTİ..

 AĞRI VALİSİ SÜLÜYMAN ELBAN AGC’Yİ ZİYARET ETTİ...

 
Ağrı Valisi Süleyman Elban Ağrı Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret etti.
Ziyaretinde  Ağrı Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Alaettin Aslan Yönetim Kurulu Tarafından Karşılanan Vali Elban;Ağrı ilinin projelerinden bahseden yapımı devam eden projelerin ve daha yine hayata geçirilecek olan projelerden bahsetti.
Ziyaretinde Ağrı ilinin projelerinden bahseden Süleyman Elban yapımı devam eden projelerin ve daha yine hayata geçirilecek olan projelerden bahsetti.
İranlı turistlerin Ağrı için büyük önemi olduğunu vurguladı ve yine aynı şekilde Ağrı ilinin ekonomisine katkıda bulunacak turistlerin eskiye nazaran arttığını uçak seferlerinde bile minimum olarak günlük 40 İran vatandaşının Ağrı ilinden seyahat ettiğini belirtti.
Temizlik konusuna da değinen Vali Süleyman Elban: "Temizlikte Erzurum ile değil artık batı illeri ile yarışıyoruz, o kadar iddialıyız. Bu yönde büyük ve hızlı çalışmalarımız var" dedi.
Yerel Habercilik, muhabirlik gibi Basının sorunları ve problemleri üzerine konuş Vali Elban, Ağrı Gazeteciler Cemiyet üyelerini dinledi.
Malum projelerin devamı ve çokluğunu belirterek Ağrı'da yapılacak olan AVM ile ilgili Vali Elban'a soru yöneltildiğinde ise Vali Süleyman Elban bir kaç güne kadar o da çıkabilir diyerek bir cevapta bulundu.
Ziyaret, Vali Süleyman Elban'ın hatıra defterine yazısı ve hatıra fotoğrafıyla sona erdi.
Güncelleme Tarihi: 06 Ağustos 2018, 19:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER