Ağrı’da vatandaşlar güneşin tadını çıkardı

Ağrı’da vatandaşlar güneşin tadını çıkardı Ağrı’da havanın güneşli olmasını fırsat bilen vatandaşlar güzel bir gün geçirdi.

25 Mart 2017 Cumartesi 18:13
Ağrı’da vatandaşlar güneşin tadını çıkardı
Ağrı’da uzun ve soğuk geçen kış mevsiminin ardından güzel havayı fırsat bilen vatandaşlar evlerinden çıkarak kentin en işlek caddesi olan Cumhuriyet Caddesinde güzel havanın tadını çıkardılar. 7’den 70’e her yaş grubundan olan vatandaşlar güzel havayı güneşlenerek ve gezerek değerlendirdi. Güneşli havayı fırsat bilen vatandaşlardan Caner Işık, uzun süren kış mevsiminden dolayı dışarıya çıkıp gezemediklerini belirtti.
 
Işık, ”Kaç gündür havalar çok soğuk, bu gün Ağrı’da hava çok güzel, şuan sanki bir yaz havası gibi, bizde bunu fırsata çevirerek çıktık geziyoruz. Havaların böyle olması çok güzel, sevindirici, mutluluk bizim için, şuan Mart ayındayız, ama biz sanki Mayıs ayının havasını yaşıyoruz” dedi.
 
Çevrede bulunan bir diğer vatandaş Nadirhan Ağasoy’da, "Uzun zamandır Ağrı’da böyle bir havanın olmasını bekliyorduk, havalarda baya ısındı, bizde kendimizi dışarı atık. Yaklaşık 4 aydır içerideydik, karlar diz boyuydu, yavaş yavaş erimeye başlıyor, inşallah böyle devam eder” ifadelerini kullandı.
 
Diyarbakırlı olup Ağrı’da Üniversite öğrencisi olduğunu aktaran Zülkü Kaya ise, "Ben Diyarbakır’dan geldim, burada havalar çok soğuktu, şuan sanki bir Mayıs, Haziran havası yaşıyoruz gerçekten. Güneş tam tepemizde, çok güzel burası şuan geziyoruz. Ağrı’da gerçekten şuan çok güzel bir hava var, 4 aydır evde kardan dolayı mahsuruz. Gerçekten bugün çok güzel bir hava var, dışarı çıktık arkadaşlarla geziyoruz. Ağrı’nın en işlek caddesi gerçekten bu gün çok kalabalık." dedi. 
İhlas Haber Ajansı
Anahtar Kelimeler: Ağrı hava güneş

    Yorumlar

TÜMÜ Yazarlar
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
AĞRI İ. Ç. ÜNİVERSİTESİAĞRI MİLLİ EĞİTİM AĞRI VALİLİĞİ
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv