banner171

İŞ ADAMI KEMAL ÇİFTÇİ’DEN AGC ‘YE ZİYARET..

Ağrılı iş adamı Kemal Çiftçi Ağrı Gazeteciler Cemiyetine Ziyarete Bulundu. Beraberinde Dostlarıyla Birlikte Karşılayan AGC Başkanı Alaettin Aslan Hayırlı Olsun Teminisinde Bulundu,

İŞ ADAMI KEMAL ÇİFTÇİ’DEN AGC ‘YE ZİYARET..
 İŞ ADAMI KEMAL ÇİFTÇİ’DEN AGC ‘YE ZİYARET..                                           
 
Ağrılı iş adamı Kemal Çiftçi Ağrı Gazeteciler Cemiyetine Ziyarete Bulundu. Beraberinde Dostlarıyla Birlikte Karşılayan AGC Başkanı Alaettin Aslan Hayırlı Olsun Teminisinde Bulundu,  Yakınen Tanıdığım Çok Değerli Bonkör,  İnsanına Sevdası Olan Yüzlerce İnsan Çalıştıran Ankara’da Çevresi Geniş Olan Bir Kardeşimiz Başarılar Diliyorum Kendisine, Çiftçi, Değerli Dostum Başkan Alaettin Aslan’ı Ziyaret etmek Benim İçinde Büyük Onur Çıktığımız Bu Yolda Ülkemizin Temel Taşı Olan Basın Camialarını, sivil Toplum Örgütleriyle,Siyasi İradeyle İstişare Yaparak Yol Haritamızı Çiziyoruz Diyen Kemal Çiftçi,24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili genel seçimleri için AK Parti'den milletvekilliği aday adaylığını açıkladım Dedi.
24 Haziran 2018 Genel Seçimleri için Ağrı ilimizden 27.dönem milletvekili aday adaylığı başvurusu yapmış bulunmaktayım. Siz çok saygıdeğer Ağrı’lı hemşerilerimizin takdirleri doğrultusunda bu göreve layık görüldüğüm takdirde önceliğimiz güzel Ağrı ilimiz olmak üzere ve bu vesile ile de her daim gelişen ve büyüyen ülkemize her alanda hizmet vermeye ve bu uğurda canla başla çalışmaya adayım. Yarınları aydınlık, huzur, Refah içinde gelişen bir Ağrı için hep birlikte yürüyelim. milletimize hizmet etmek için aday adaylığımı açıkladım. Ağrımıza, Ülkemize Hayırlı Uğurlu olsun, Allah yolumuzu açık etsin, Durmak Yok Çalışmaya Çok Çalışmaya Ülke Hep Birlikte Devam Dedi.
Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2018, 12:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER